hsndmn kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Güncelleme sonrası cihazım twrp'de kaldı

peki hocam böyle yarıda kesilmesi zararlı mı? Rom atarken pc'den sürekli bildirim sesi geldi acaba telefonu görüp görüp bağlantı mı kopuyordu usb ile ondan olabilir mi? Bu arada indirdiğim konuya yazdım
  2. H

279. saniyede durdu ve error failed dedi hocam :/ (command write failed (invalid argument)
  3. H

model no şu; M2003J6A1G benim hindistan değil herhalde
  4. H

Curtana ne bilmiyorum açıkcası cihazım ne onu da bilmiyorum.. O yüzden sordum yanlış bir şey yapmamak için.. Ben düz global romu kullanmak istiyorum garantili telefon gibi twrp filan uğraşmak istemiyorum.. Bir de dün gelen android 11 güncellemesi içinde olan romu istiyorum ama forumda size...
  5. H

hocam aslında verilerimi kısa süre önce yedekledim bilgisayarda varlar yani sorun olmaz. Size sorum şu forumdan '' Redmi Note 9S - Global Kararlı Rom V12.0.2.0.RJWMIXM [ Android 11 ] [Curtana]'' Bu roomun global fastbot olanını indirdim. şimdi mi flashta yüklü oradan bu romu atsam herhangi...
  6. H

MIUI 12 Redmi Note 9S - Global Kararlı Rom V12.0.2.0.RJWMIXM [ Android 11 ] [Curtana] İndirme Bağlantıları

merhaba dün ota ile bu güncellemeyi yaptım diye telefonum çin twrp menüsünde kaldı hiçbir işlem yapamıyorum. Fastboot rom olarak paylaştığını indirip mi flash ile yüklersem sorunum çözülür mü?
  7. H

hayır hocam işlemiyor hiçbir şekilde. Bir defa power tuşuna basınca da işlemiyor kapatıp açınca da işlemiyor.. Kapatıp açınca kısa süre o kilit kalkıyor ama yine ekran hiçbir tepki vermiyor.
  8. H

hocam geçen hafta cihaza imei atılmadan önce yedeğini almıştım.. Yedek sıkıntı değil yani.. Ama twrp kurmayı denemedim açıkcası bilmiyorum da. Youtube'den video izleyerek mi flash ile forumdan indirdiğim global roomu yüklemeye çalışacağım 1622733569 Bir defa kilit tuşuna basınca ekran...
  9. H

hocam evet kilit var ama kilidi kaydıramıyorum.. Güç tusuna basılı tutunca cihaz yeniden başlıyor ve aynı yere geliyor tekrar. Herhangi bir işlem yapmıyor ekran
  10. H

merhaba arkadaşlar. Geçen hafta cihazıma imei attırdım. Bu sabah ise gelen miu 12.0.2.0 güncellemesini normal yoldan indirip yüklerken telefon twrp menüsünde kaldı.. Hiçbir şekilde twrp menüsünde işlem yapamıyorum dokunmatık işlemiyor. Sadece bir kilit ekranı var kilit ekran altında ise çince...
  11. H

Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

v12.0.2.0 güncellemesi gelmiş? Nasıldır sizce güncelleyeyim mi?
  12. H

Yardım Telefon kapandı açılmıyor

evet bence de öyle. Teşekkürler destek için
  13. H

hocam iyice işleri batırmak istemiyorum. Ücretli yapan varsa ücret veririm
  14. H

denedim hocam storsec.mbn de kaldı
Üst Alt