Yardım Telefon kapandı açılmıyor

• Konbuyu başlatan hsndmn
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 791

hsndmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
7
Merhaba arkadaşlar, redmi note 6 pro cihazım şarjdayken aniden kapandı ve bir daha açılmadı. Şarjdayken 1 defa güç+ses tuşuna basarak fastboot moduna girdim fakat şimdi ne yapsam da fastboot modunu açamıyorum. Bilgisayara bağlayınca aygıt yöneticisinden Qualcoom HS -USB QD loader 9008 (Com5) olarak görüyor. Mi flast uygulamasında da Com5 olarak görünüyor.. Tekrar global rom yüklemem için ne yapmam gerekiyor? Telefonum rootluydu mi globe rom yüklüydü. Desteklerinizi bekliyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

telefon şuan güç+ ses tuşuna basmam dahil hiçbbir şeye tepki vermiyor.. sadece pc bağlayınca trink diye ses geliyor

hsndmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
7

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Telefonunuz EDL modda.EDL mod yeni modellerde kapalı ve sadece ücretli yetkili hesaplarla işlem yapılabiliyor ama siz cihazınızın oldukça eski bir model olan Redmi Note 6 olduğunu belirtmişsiniz. Bu modelde EDL kilidi var mıydı hatırlayamıyorum. 64 bit Mi Flash (v20160401 sürümü) ile rom kurmayı bir deneyin.

hsndmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
7
Telefonunuz EDL modda.EDL mod yeni modellerde kapalı ve sadece ücretli yetkili hesaplarla işlem yapılabiliyor ama siz cihazınızın oldukça eski bir model olan Redmi Note 6 olduğunu belirtmişsiniz. Bu modelde EDL kilidi var mıydı hatırlayamıyorum. 64 bit Mi Flash (v20160401 sürümü) ile rom kurmayı bir deneyin.

denedim hocam storsec.mbn de kaldı

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Verdiğim linkteki 64 Bit Mi Flash kullandınız değil mi? Genellikle 64 Mi Flash işe yaramadığında ya güç tuşuna 30 saniye basılı tutarak cihazın kapanıp açılmasını sağlamak ya da batarya bağlantısı sökülüp tekrar takılması tavsiyesi verilir fakat bu belirttiğiniz hata maalesef hakim olduğum bir hata değil ancak partisyonlar zarar görmüş de olabilir. Size iki adet link bırakacağım bunları kullanarak deneyebilir ya da ücretli onarımlar forumu altından profesyonel destek alabilirsiniz.

hsndmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
7
Verdiğim linkteki 64 Bit Mi Flash kullandınız değil mi? Genellikle 64 Mi Flash işe yaramadığında ya güç tuşuna 30 saniye basılı tutarak cihazın kapanıp açılmasını sağlamak ya da batarya bağlantısı sökülüp tekrar takılması tavsiyesi verilir fakat bu belirttiğiniz hata maalesef hakim olduğum bir hata değil ancak partisyonlar zarar görmüş de olabilir. Size iki adet link bırakacağım bunları kullanarak deneyebilir ya da ücretli onarımlar forumu altından profesyonel destek alabilirsiniz.

hocam iyice işleri batırmak istemiyorum. Ücretli yapan varsa ücret veririm

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
hocam iyice işleri batırmak istemiyorum. Ücretli yapan varsa ücret veririm
Haklısınız hocam, eğer çok tecrübeli değilseniz bence de ücretli onarım daha mantıklı. Aşağıdaki forum altında konuları bulunan arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz.

hsndmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
7
Haklısınız hocam, eğer çok tecrübeli değilseniz bence de ücretli onarım daha mantıklı. Aşağıdaki forum altında konuları bulunan arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz.

evet bence de öyle. Teşekkürler destek için

Üst Alt