hasansarikaya kullanıcısının son içeriği

1. hasansarikaya

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhaba, bu sorun ilk başladığında deji bataryayı kendim alıp bir telefoncuda taktırmıştım o zaman gerçekten çok iyiydi ama deji bataryayı kullandıktan 1 sene sonrada telefon resetlıyordu kendini sürekli o yüzden erzurumdaki telefonculara güvenmiyorum.Eğer sizde kabul ederseniz hem cihazın...
  2. hasansarikaya

Merhaba, mi 5s plus cihazımın bataryası çok çabuk bitiyor ve bataryası yüzde 50 60 70 seviyelerindeyken bazen kapanıyor ve açılmıyor.Şarja taktığımda ise o seviyeden devam ediyor şarja sıfırlanmıyor.Performans olarak hiçbir şikayetim yok ve bu durumlarda cihazda hiç ısınmada olmuyor.2 ay...
  3. hasansarikaya

Merhaba 2017de aldığım kutusu ve faturası duran xiaomi mi 5s plus cihazımın ekranı kırıldı.Ekran değişimi ve batarya değişimi için fiyat alabilirmiyim? Teşekkürler, iyi çalışmalar. H.kadioglu
  4. hasansarikaya

Soru Miui 11 Güncellemesi geldimi?

yükledikten sonra sim kart sorunu yaşadım ama onun dışında kullanımı gayet akıcıydı romun.
  5. hasansarikaya

Yardım LineageOS IMEI Sorunu

efs yedeği varsa geri yükleyin dedi arkadaşlar,elimde efs dosyasının yedeği bulunmadığı için global stock roma döndüm tekrardan sıkıntısız kullanıyorum.
  6. hasansarikaya

Soru Mi5s plus rom güncel

twrpde hangi hatayı alıyorsun ?
  7. hasansarikaya

Çözüldü Mi 5s Plus Cihazımı Bul Depolama Alanı Hasarlı Sorunu(Çözüldü)

ya hocam çok teşekkür ederim düzeldi telefon herşeyiyle mükemmel çalışıyor.Konu çözülmüştür :) clap~~
  8. hasansarikaya

Sublevel35 hocam bilgi verebilirmisiniz ? yükledim fakat ilk başta şifre istedi cancel diyincede install image yerinde hiçbirşey göstermiyor
  9. hasansarikaya

Rehber Persist Nasıl Yüklenir? (Sensörler, Wifi/Bluetooth, Parmak İzi Okuyucusu vs. sorunu çözümü)

Merhaba aynı olay benim başıma geldi cihazım mi 5s plus bi arkadaş yardımcı oldu bana vereceğim linkte mi5 mi5s ve mi5s plus için uygun twrplerden var persist flaşlamak için fakat girerken şifre istiyor yazmayıncada telefonun hafızasını görmüyor ve doğal olarakda persist dosyasını...
  10. hasansarikaya

ekran şifrem,desenim veya parmak izi yok bu işlemlerden önce kaldırırım telefonu direk kaydırıp açıyorum.
  11. hasansarikaya

hocam yükledim fakat ilk başta şifre istedi cancel diyincede install image yerinde hiçbirşey göstermiyor Sublevel35
  12. hasansarikaya

deniycem gün içinde,haber veririm sonucu teşekkür ederim :)
  13. hasansarikaya

sürüm olarak diyorsan son sürümü kurdum twrpnin diğerlerinide tek tek denemekmi lazım acaba yada miuı sürümünden dolayı olabilirmi
  14. hasansarikaya

Dediğin konuya yazdım fakat cevap veren olmadı bakalım tam bir cevap almadan denemek istemiyorum.Konuyu hortlatalım belki bir bilen çıkar :D
  15. hasansarikaya

Rehber Persist Nasıl Yüklenir? (Sensörler, Wifi/Bluetooth, Parmak İzi Okuyucusu vs. sorunu çözümü)

Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirmisiniz ? Teşekkürler şimdiden
Üst Alt