Yardım LineageOS IMEI Sorunu

hasansarikaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
5
Merhaba telefonumu stok romdan lineageOS 17.1 e geçiş yaptım.Daha önceki konumda romu kurarken error 7 E1001 hatası alıyordum.Hatayı ne yaptıysam çözemedim en sonunda yabancı bir forumda biri data kablosunu değiştirin yazmış,dediğini yaptım ve normal adımları uygulayarak romu kurdum sıkıntısız şekilde fakat şimdide telefonum sim kartımı görmüyor *#06#* yazınca ımeı yazıyor fakat altında ımeı numaram yazmıyor.Konu hakkında yardımınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
romu tekrar kurun. aynısı benim başıma gelmişti. şebeke yoktu. bu şekilde çözülmüştü.

Oyla:

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Merhaba telefonumu stok romdan lineageOS 17.1 e geçiş yaptım.Daha önceki konumda romu kurarken error 7 E1001 hatası alıyordum.Hatayı ne yaptıysam çözemedim en sonunda yabancı bir forumda biri data kablosunu değiştirin yazmış,dediğini yaptım ve normal adımları uygulayarak romu kurdum sıkıntısız şekilde fakat şimdide telefonum sim kartımı görmüyor *#06#* yazınca ımeı yazıyor fakat altında ımeı numaram yazmıyor.Konu hakkında yardımınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.
aldıysanız efs yedeğinden geri yükleme yapabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt