hakikidaredevil kullanıcısının son içeriği

1. hakikidaredevil

Çözüldü mi hesabı giriş hatası

+ edl moda tekrar aldım ve bulabildiğim en eski çin stabil sürümü yükledim. bu sürümde mi hesabına giriş yaparken ya da cihazı bul'u aktif ederken bi hata ile karşılaşmadım. fakat geliştirici seçeneklerinde bootloader kilidi ayarları yoktu. cihazı miui 8 sürümüne güncelledim. sorun çıkmadı ve...
  2. hakikidaredevil

+ edl moda alıp china stable rom flashladım. couldnt check device security info hatası devam ediyor
  3. hakikidaredevil

+ xiaomitoolv2 ile daha eski bir sürüm yüklemeye çalıştım olmadı.
  4. hakikidaredevil

merhaba arkadaşlar. dün aosp romlarda sensörler çalışmadığı için cihaza fastboot modda mi flash ile son çıkan global romuendi. buraya kadar normal fakat cihaz açıldığında find my device kısmı hatalı uyarısını verdi ve mi hesabına giriş yapmaya çalışırken cihaz güvenlik bilgileri kontrol...
  5. hakikidaredevil

Rehber Chrome Flags Ayarları

Arkadaş yazmamış ben yazayım. 1- sekme çubuğunu aşağıya almak için 'chrome duet' 2- sekmelerin yatay sıralanması için 'horizontal tab switcher' 3- daha akıcı kaydırma performansı için 'scroll anchor' 4-daha hızlı indirmeler için 'parallel download' ben bunları kullanıyorum. edit: karanlık tema...
  6. hakikidaredevil

Haber Google, Play Store'un Tasarımını Yenileyecek

android ekosisteminde ki en leş uygulama bu google play. çok kalabalık bir arayüzü var, aynı anda 50 tane uygulamanın simgesini yüklemeye kalkıyor. kare atlaması olmadan çalıştığı bi telefon görmedim.
  7. hakikidaredevil

Yardım Gcam hakkında yardımcı olurmusunuz

Mi 8 gcam konusunda son sürümler var. Bunları deneyebilirsin. BSG Google Camera port - 6.2.024 (Apr 4)
  8. hakikidaredevil

Rom Xiaomi Mi5 | Custom Romlar + İndirme Linkleri + Video

Geçtiğimiz hafta son güncelleme yayınlandı.
  9. hakikidaredevil

Soru Yeni Rom Kurucam

Los 16 bekleme süresi bakımından denediklerim arasında en iyisi gibi. Geceden sabaha wifi-pil tasarrufu açıkken %0-1 azalıyor en fazla. fakat 2g bile stabil çekmiyorsa şebeke beklemede fazla sarj harcayabilir.
  10. hakikidaredevil

Diğer MiuiTürkiye Pubg Mobile Klanı Kuruldu

Haritayı seçtiğimiz yerde üst kısımdan birinci şahıs modunu seçmelisiniz.
  11. hakikidaredevil

Yardım Xiaomi mi8 Lite PUBG Mobile Kasma!

oyun çıktığından beri kullanıyorum gfx tool'u bi sıkıntı çıkmadı.
  12. hakikidaredevil

Haber Ülkemizdeki İlk Resmi Xiaomi Lansmanı Yapıldı

Hocam pasaport kaydı dediğimiz olay resmi yollarla gelen cihazlar için yoktur muhtemelen. Mi9 un Çin satış fiyatı da 450 dolardan başlıyor.
  13. hakikidaredevil

Rom Havoc os güncellemesi

Stereo mode, Systemless Hosts ve Google Framework var. Gms doze falan vardı fakat bi fark göremediğim için kaldırdım onu da. Siz Pixel Experience'da ne kadar ekran süresi alıyordunuz?
  14. hakikidaredevil

Kurulu hocam.
  15. hakikidaredevil

Ben de yaklaşık bir haftadır kullanıyorum Havoc kullanıyorum. Şimdi baktım Mobil ağ beklemede %1 kullanmış. 4G kapalı bende.
Üst Alt