Rom Havoc os güncellemesi

EMREARD

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EmreARD
Cihazım
Mİ5
Konular
56
Selam arkadaşlar romu dün kurdum kurduktan hemen sonra güncelleme geldi onuda kurdum yanlız batarya konusunda biraz beklentilerimin altında kaldı bundan önce pixel experience kullanıyodum onda batarya konusunda sorun yaşamıyodum
Sizce bu batarya süresi normalmi birde mobil network görüldüğü gibi en çok kullanan. Bu problemi nasıl aşarım önerilerinizi bekliyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

hakikidaredevil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Günay
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Selam arkadaşlar romu dün kurdum kurduktan hemen sonra güncelleme geldi onuda kurdum yanlız batarya konusunda biraz beklentilerimin altında kaldı bundan önce pixel experience kullanıyodum onda batarya konusunda sorun yaşamıyodum
Sizce bu batarya süresi normalmi birde mobil network görüldüğü gibi en çok kullanan. Bu problemi nasıl aşarım önerilerinizi bekliyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Ben de yaklaşık bir haftadır kullanıyorum Havoc kullanıyorum. Şimdi baktım Mobil ağ beklemede %1 kullanmış. 4G kapalı bende.

hakikidaredevil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Günay
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Stereo mode, Systemless Hosts ve Google Framework var. Gms doze falan vardı fakat bi fark göremediğim için kaldırdım onu da. Siz Pixel Experience'da ne kadar ekran süresi alıyordunuz?

EMREARD

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EmreARD
Cihazım
Mİ5
Konular
56
Stereo mode, Systemless Hosts ve Google Framework var. Gms doze falan vardı fakat bi fark göremediğim için kaldırdım onu da. Siz Pixel Experience'da ne kadar ekran süresi alıyordunuz?
Hocam pixel experience de 4-5 saat alıyodum bu romda hüsrana uğradım çözüm yolları arıyorum mobil network beklemesi %14 çok fazla

lmrlolwantedl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
4
Bu romda telefon boşta iken ram kullanımı da oldukça fazla android sistemi çok ram kullanıyor.

Üst Alt