gurkanse kullanıcısının son içeriği

1. gurkanse

Haber Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro ve Xiaomi 12X [ Genel Özellikleri ]

niye intahar olsun? bu kadar gözünüzde büyütmeyin iphone veya ios'u. tamam stabil, pil ömrü güzel, kamerası efsane... hakkaten intaharmış. mi 12 proyu 15k dan satıyolar yurtdışı olanı. onun yerinde 2 3 bin daha verip yurtdışı promax alırım daha iyi. şaka bi yana pro max ın tek eksisi ağır bir...
  2. gurkanse

Soru mi 11T kayıt olayı çözülmüş

eğer güncelleme ile giden imei işlemi geldiyse, yazılımsal olarak kalıcı imei işlemi de geleceektir. bir adet 8 256 mavi alıcam birazdan ama 2.el. 1 haftalık. alırken hangi testleri yapmam gerekiyor ? cihazda nelere bakmam lazım ?
  3. gurkanse

diot derken cihaza fiziksel müdahaleden mi bahsediyoruz? yazılımsal olarak çıktıysa imei kaydı, yakında kalıcı olarakta çıkar. bir süre güncelleme yaptıkça imei manuel olarak atarım tekrar diye düşünüyorum. normalde asus rog 5 istiyorum ama onda kayıt hiç yok
  4. gurkanse

facebook ta bir satıcı mi 11t satıyor ve kayıt işinin çözüldüğünü söylüyor fakat güncelleme ya da sıfırlama yapılırsa imei nin gideceğini söyledi. doğrumudur? normalde asus rog 5 alacaktım ama kayıt işi çözüldüyse tabiki de mi 11t almak isterim
  5. gurkanse

Ana Başlık Xiaomi 11T - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

k40 gaming'i global rom olmaması yüzünden sattım. mi 11 aldım fakat mi 11'de elime büyük geldi ve ne biliyim beğenmedim. sanırım bana biraz lüks geldi mi 11 :D poco f3 alacaktım ama mi 11t ile arada kaldım. şimdi mi 11t alacağım sanırım. evet ram vs konusunda mi 10t den kötü olabilir. 1 sene mi...
  6. gurkanse

Soru Miuimix 22.1.13 hakkında soru

Teşekkür ederim yaptim
  7. gurkanse

Ama bu robot istiyor. miuimix 22.1.13 kurdum hazır magisk ile geldi ama robot yapmadım henüz. Robot yapsam daha sonra magisk kaldirsam robot gider mi? Cihazı rootlu kullanmak istemiyorumda
  8. gurkanse

Miuimix 22.1.13 weekly rom kurdum. Sistem uygulamalarından bazılarını silmek istiyorum.hangi programla nasıl yapabilirim?
  9. gurkanse

Gcam Mi 11 için en uygun Gcam nedir?

hocam son versiyonu indirdim fakat config dosyalarına baktığım zaman mi 11 için config dosyasını bulamadım.
  10. gurkanse

Yardım İmei kayıt veya pasaport kayıt

her yılbaşında hat başına 4 ay kullanım süresi sıfırlanıyor. ağustos sonuna kadar kullanımı var cihazların. ağustostan sonra kayıt uzatma yaptırın ya da direç ile 300tl gibi fiyatlara çift hat kayıtlı imei kaydı atabiliyorlar. iyi bir yer bakın kendinize ve hallettirin.
  11. gurkanse

Soru mi 11 Rom tavsiyesi alabilir miyim ?

bir sekilde yukledim endonezya romunu fastboot ile ama hala sorunum devam ediyor. ben bu cihazi 2el aldim dun aksam. herhangi bir islem yaparken telefon donuyor. belli bir islem degil, herhangi bir sey. sonrasinda otomatik restart atiyor. ben yazilimsal diye dusundum fakat sorun donanimsal...
  12. gurkanse

bu iki dosyadan hangisini indirmem gerekiyor? bir de kurulumu nasıl yapıcam. komut dosyasını nerede açıcam ?
  13. gurkanse

twrp nin kalıcı olanını nereden bulacağım. ne garip şeyler çıkmış ben yokken buralarda. alt tarafı her zamanki gibi twrp yükleyip rom kuracağım fakat yapamıyorum. çıldırıcam. şimdide yeniden başlatayım dedim twrp de dokunmatik çalışmıyor.
  14. gurkanse

https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-11-twrp-3-6-0-v219-30-tek-tus-yukleme-araci-21-12-18.111250/ buradan her twrp kurduğumda tekrar tekrar kurmak zorunda kalıyorum. nedenini anlamadım. buradan rom kurmak istiyorum ama pc den telefona rom atsam bile twrp de göremiyorum romu :(
  15. gurkanse

güncel endonezya romunu nereden bulabilirim ? sabit başlıklardaki 12.5.1.0 1642096161 driverları yüklememe rağmen bu şekilde. başka type c kabloda denedim. hata ayıklama açık, bootloader açık 1642096658 driver işini hallettim. elle göstermek gerekiyormuş
Üst Alt