Soru mi 11T kayıt olayı çözülmüş

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
facebook ta bir satıcı mi 11t satıyor ve kayıt işinin çözüldüğünü söylüyor fakat güncelleme ya da sıfırlama yapılırsa imei nin gideceğini söyledi. doğrumudur? normalde asus rog 5 alacaktım ama kayıt işi çözüldüyse tabiki de mi 11t almak isterim

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
facebook ta bir satıcı mi 11t satıyor ve kayıt işinin çözüldüğünü söylüyor fakat güncelleme ya da sıfırlama yapılırsa imei nin gideceğini söyledi. doğrumudur? normalde asus rog 5 alacaktım ama kayıt işi çözüldüyse tabiki de mi 11t almak isterim
IMEI düşer evet ama efs yedeği alıp restore yapılabilir bana göre mi 10 t sonrası çıkan diot değişimi yapılacak cihazlar alınmaz hocam

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
IMEI düşer evet ama efs yedeği alıp restore yapılabilir bana göre mi 10 t sonrası çıkan diot değişimi yapılacak cihazlar alınmaz hocam
diot derken cihaza fiziksel müdahaleden mi bahsediyoruz? yazılımsal olarak çıktıysa imei kaydı, yakında kalıcı olarakta çıkar. bir süre güncelleme yaptıkça imei manuel olarak atarım tekrar diye düşünüyorum. normalde asus rog 5 istiyorum ama onda kayıt hiç yok

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Mtk işlemci olduğu için çıkmıştır Evet. Yazılımsal yapıyorlar Mtklara bildiğim kadarıyla.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
cihaz mtk olduğu için diyotsuz halledilir diye düşünüyorum

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
IMEI atılır ancak efs yedeği ile sorunu çözemezsiniz,güncelleme ya da sıfırlama yaptığınızda işlemi tekrar yapmak gerekir.

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
bu olayda bir zaman sonra bıkkınlık verir arkadaslar her guncelleme sonrası işlem yapmak falan yorar.kendinizi iyi sınayın öyle karar verin derim.
ayrıca diot değişimi sonrasında tek sıkıntı guncelleme almıyormuş.
merak ettiğim şu.yazılımsal olarak alıyor fakat alırsa imei uçar daha geri gelmezse risk ama guncelleme kapalıysa yani istesende hiçbirsey uçmayacaksa ben buna evet derim.
arkadaşlar 4 sene en baba 5 sene bu surecte guncelleme almasa bile ustundeki işletim sistemi en guncel uygulama ve oyunları yukler babalar gibi calıştırır.bence guncelleme planlı eskitmekten baska birseyye yaradığı yok çok eski nesil olmadıktan sonra eşimde mi5x miuipro yuklemiştim zamanında android 7 yuklu hala catır catır kullanıyor 6.senesi belkide.benim 3 yasında mi 9 un pili bitik.takılıyor agır takmışım guncellemesine

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
eğer güncelleme ile giden imei işlemi geldiyse, yazılımsal olarak kalıcı imei işlemi de geleceektir. bir adet 8 256 mavi alıcam birazdan ama 2.el. 1 haftalık. alırken hangi testleri yapmam gerekiyor ? cihazda nelere bakmam lazım ?

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
eğer güncelleme ile giden imei işlemi geldiyse, yazılımsal olarak kalıcı imei işlemi de geleceektir. bir adet 8 256 mavi alıcam birazdan ama 2.el. 1 haftalık. alırken hangi testleri yapmam gerekiyor ? cihazda nelere bakmam lazım ?
öncelikle köşelerde darp izi varmı düşmeye yönelik 4 köşeye özellikle dikkat et. imei işlemi yapılmamıştır imeiden 11t gözukuyormu ona bak.çok pimpirikliysen gelişmiş özelliklerde test ekranı var nasıl hatırlamıyorum ordan renk ve dokunma testi yap .aklıma baska birsey gelmiyor.bide özellikle kutusu yoksa imeisi uzerinden satış sözleşmesi yapsan iyi olabilir calıntı falan çıkmasına karsın su tc numaralı kişiden şu tarihte şu imeili cihazı aldım diye tutanak yapmıştım vakti zamanında sonraki cihazda yapmadım

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
öncelikle köşelerde darp izi varmı düşmeye yönelik 4 köşeye özellikle dikkat et. imei işlemi yapılmamıştır imeiden 11t gözukuyormu ona bak.çok pimpirikliysen gelişmiş özelliklerde test ekranı var nasıl hatırlamıyorum ordan renk ve dokunma testi yap .aklıma baska birsey gelmiyor.bide özellikle kutusu yoksa imeisi uzerinden satış sözleşmesi yapsan iyi olabilir calıntı falan çıkmasına karsın su tc numaralı kişiden şu tarihte şu imeili cihazı aldım diye tutanak yapmıştım vakti zamanında sonraki cihazda yapmadım
Ben olsam almam hem para verip hem bu kadar uğraşmaya değmez

Üst Alt