Anket mi 10t' den geçmeye değer mi ?

mi 10t den mi 11 e geçmeye değer mi ?

• evet

Oy: 20 54,1%
  • hayır

Oy: 17 45,9%

• Kullanılan toplam oy
    37

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Telefonu alan tecrübe eden arkadaşlar, özellikle mi 10t serisinden geçen arkadaşların tecrübelerini bekliyoruz :) mi 11 e geçmeye değer mi ?

protecknick9

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
protecknick9
Cihazım
Xiaomi
Konular
26
Telefonu alan tecrübe eden arkadaşlar, özellikle mi 10t serisinden geçen arkadaşların tecrübelerini bekliyoruz :) mi 11 e geçmeye değer mi ?
mi 11 yerine çıkmasını bekleyip pro modeli veya ultra modeli tercih edilebilir diye düşünüyorum

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Mi 11 pro olursa evette mi 10t de kötü cihaz değil

Leventtaka6161

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Levent ermiş
Cihazım
K40 gaming
Meslek
Kurye
Konular
4
Poco f2 pro ya bile geçmeye değer LCD ekranlı telefonmu olur.

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
anket e EVET cevabı vermiş olsam bile amaca göre bütçeye göre değişecek bir cevab

şahsen ben bu kadar para verdikden sonra.. ki yıllardır kendi forumlarında defalarca belirttim.. bu tlf a kalem desteği de getirin diye.

herkes tlf u farklı amaç ve ihtiyaçlara göre kullanıyor. şahsen ben malum markanın kalem desteğine hayranım. özellikle son serilerinde cihazı tam olarak açmadan not alma özelliği baya uygun
görevlerimi ve ihtiyaçlarımı hafızamda tutmama rağmen yazılı olarak çalışmayı uygun gören biriyim. bazen detayları kaçırabilirsiniz

son dönemde mühendislik artık her konuya girdi. buna sosyal etkilikler de dahil. zaman içerisinde insanlarımız daha fazla yabancı dil öğrenmeye ve farklı dillerden kelimeler ezberlemeye başladı. ki güzelim ülkemde ne hikmet ise okullardaki dil eğitimi şahsım açısından da dersleri geçmek için idi

kalem ile insanımız kendini daha oto kontrol edebileceğini ve birçok kaybettiği alışkanlıklarını kazanabileceğini düşünüyorum.. malum markaların cihazların dünyanın parasını vermek yerine bu cihaz ile daha üstün performans ile daha yüksek kullanım sağlanabileceğini düşünüyorum.
parmaklarım çok iri değil ama ellerimin kirlenme oranı yüksek. dolayısı ile kalem ile cihazı daha hızlı kontrol edip daha aktif farklı amaçlar ile kullanabileceğimi düşünüyorum.

cihaz daki SD işelmci doğal olarak 5G destekli geliyor ki..........

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
5.2, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive
Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, NavIC
Yes
Yes
No
USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

bu özellikler içerisinde tabiki FM radyo ile 3.5 çıkışının olmaması gerçekten çok üzücü. Type C çeviricisi çıkış sağlıyormu bilgi göremedim. mutlak BT ye muhtaç kalmak...........

en kısa sürede DOC sistemini getirip her türlü OS ile senkron ve multi kontrol yapısı da MIUI yapısına eklenmesi dileği ile

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
şahinden mercedes geçmeğe değer mi gibi olmuş konu :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi 11 pro olursa evette mi 10t de kötü cihaz değil
gelelim neresi iyi yada kötü :)
8 gb ram başlıyor :) mi 11 android artık 8 ve üstü ram istiyor sağlıklı çalışması için
mi 10t 6 gb ram başlıyor
mi 10t lg üretimi IPS LCD bulunuyor ( farklı marka olabilir ) siyahları gri ile görmek zevk veriyorsa devam :)
mi 11 amoled e4 var .
mi 10t de Piksel Yoğunluğu 395 güneş bu maksumunm 1100 çıkabiliyor mi 11 de 1500 geçiyor :)
mi 11 de 515 PPI başlar 1500 üzerine çıkar Piksel Yoğunluğu
mi 10t diğer orta ve alt seviye olan 33w normal şarj varken
mi 11 55w var buda 15 dakika gibi sürede %85 seviyesin şarj demek :) yani banyo girdin üstünü girindin bir bakdın şarj %100 de
tabi birde e sim olayı :) mi 10t yok :D mi 11 var
alacaklar insanlar bunları bakması gerek

Son düzenleme:
Üst Alt