gkhankndmir kullanıcısının son içeriği

1. gkhankndmir

Rom Xiaomi Mi 11 Ultra - Xiaomi.Eu Android 14 HyperOS 1.0

şarj durumu aşırı iyi diyemem ama normal bi rom gibi her özelliği 2k ekranı flan açarsan baya çabuk biter. Ayarların makul seviyede olursa güzel denebilir. hibirit dediğini tam anlayamadım. Tek tuşla yükleme diyorsan ben oyle yaptım. Fastboota alıp bilgisayardan tektuşla yükledim.
  2. gkhankndmir

eu rom bana daha güzel geliyor. kurulumu kolay içeriğine alıştım yıllarca. global cıksada yüklemem herhalde. tabi bu işler zevk işi
  3. gkhankndmir

Hocam benim bildiğim kadarıyla Mi 11 ultra için orjınal hyperOs yazılımı geldi. EU rom yapan arkadaşlarda bu orjinal romdan EU rom yaptılar. Çünkü daha öncede hyperOs yazılımları vardı fakat bu yazılımlar genelde mi 13 ultradan devşirmeydi. Benim bildiğim boyle ama emin değilim tabi. Kesin...
  4. gkhankndmir

Hocam öyle çoook uçuk farklar tabiki yok sonuçta telefon aynı. ufak iyileştirmeler var tabiki görsel olarak etkileri var. Pratiklik olarak gelişmeler var. Zaten hyperOS daha çok başında zaman içinde farklılıkları ortaya çıkmaya başlar. Verilerini düzgün bir şekilde yedekleyip zamanın olduğunda...
  5. gkhankndmir

Romu başka kuran var mı? İnternet bağlantısı bugün sadece benim telefonumda 4mbs kadar düştü. Aynı anda 2 telefonla speettest yaptığımda biri 90mbs benim telefon 4mbs veriyordu. Telefonu kapatıp açınca düzeldi. Sanırım ufak Bi bug var yaşayan oldu mu.
  6. gkhankndmir

Sohbet Bir daha Redmi Note serisinden cihaz alanı sevsinler.

Hocam gece yedekleme ve güncelleme yapıyor olabilir mi benim telefonum heceleri genelden yedekleme ve uygulama güncellemesini yapıyor budanaaej harcıyor.
  7. gkhankndmir

Hayır arama ve mesajlaşma uygulaması xiaomi kendi uygulamaları. Ama kullanmak istemezsen google arama ve mesajlaşmayı indirip kurabilirsin.
  8. gkhankndmir

Yardım ACİL! Mİ FLASH BİTMİYOR

Rom dosyanı masa üstünde bi klasöre koy klasör ismini türkçe karakter olmadan yaz. sonra tekrar dene. klasör isimlerince türkçe karakter olduğunda da yapıyor.
  9. gkhankndmir

şuan telefonda hangi rom olduğu onemli değil tek tuşla yükleme yapabilirsin. Güncelleme olarak olmaz sonuçta bunlar orjinal rom değil. Senın yapman gerekeni anlattım yukarıda. güncelleme olarak yapmayı denersen telefonun zarar görebilir. 1713358492 evet hocam dün biraz araştırdım ve isimler...
  10. gkhankndmir

Dosyayı bilgisayara indir ➡ rardan çıkart ➡ telefonu fastboot moda alıp bilgisayara bağla ➡ rardan çıkarttığın dosyadaki first_install_with_data_format bat dosyasını çalıştır ➡ çıkan ekrandaki yazıya Y yazıp Enter de. Daha sonrası telefona kendi rom kuracak başka hiç bir şey yapmana gerek yok...
  11. gkhankndmir

Sonunda geldi çok şükür. Üvey evlat gibi hissediyordum kendimi.
  12. gkhankndmir

Rom Xiaomi Mi11 Ultra - XiaomiEu Android 13 MIUI 14

büyük ihtimalle sıfırlama işlemi yaparken romu tamamen silmişsin. pc bağlayıp twrp girip tekrar rom kurmayı denedin mi?
  13. gkhankndmir

Rom Mİ 11 Ultra HyperOS

Mi 11 ultra için ocak ayinda hyperos gelecek dendi. Şubat ayı bitmek üzere hala güncelleme yayınlanmadı. Mi 11 ultra güncelleme desteği bitti mi?
  14. gkhankndmir

Rom Mİ 11 Ultra HyperOS

Hala gelmedi. Sanırım bizim telefonu en sona attılar. 😢 1706280904 Güncelleme linki bulan var mı?
  15. gkhankndmir

Sohbet Sohbet köşesi

Çift sim ıkiside açılmaması enteresan geldi. Acaba açılmayacakmi
Üst Alt