Furkan Tekinşen kullanıcısının son içeriği

1. Furkan Tekinşen

Sohbet Bir daha Redmi Note serisinden cihaz alanı sevsinler.

Xiaomi telefon uzun süredir kullanıyorum. Ama resmi 10 pro serisi son tecrübem olacak. Bu telefonlar akıcı değil bu telefonlar hatalarla dolu. O kadar özelliklere rağmen eski Xiaomi gücünü kaybetmiş durumda . Batarya 5000 miş, yok kamera şuymuş . Yemin ederim sıkıldım.
  2. Furkan Tekinşen

Mod Miui System Launcher Mod Kashi

Arkadaşlar ne yaptıysam olmadı tema mağazası hep çince
  3. Furkan Tekinşen

Yardım imei repair ile ilgili sorun

Arkadaşlar daha öncede benzer bir başlık açtım evde 2 adet note 10 pro mevcut,dahaönce bu işlemi uygulamıştım fakat bugün 2. telefonumun kapanmasından dolayı mecburen imei işlemi yaptım..magisk-root-dia port-imei telden çekme-düzenleme- geri yeni imei i yükleme...modem dosyasını da yükledim...
  4. Furkan Tekinşen

Recovery Redmi Note 10 Pro/Max Android 12 Otomatik Twrp Yükleyici İndirme Bağlantıları

ekran şifresini giriyorum doğru bir şekilde pattern failed, please try again diyor,şifreyi işletim sisteminden kaldırdım düzeldi.. 2. note 10 pro da denedim aynı işlemleri olmadı, twrp kurulmadı
  5. Furkan Tekinşen

Yardım İmei repair

Hocam custom rom yüklersek nasıl yapacaz peki, bu cihaz benim içime sinmedi bu şekilde. 60 hz lik mi9 se den bu cihaza geçtim 120 hz nedir hiç anlayamadım
  6. Furkan Tekinşen

Yardım İmei repair

Bir araştırım, en son çare direnç değişimi olacak gibi görünüyor
  7. Furkan Tekinşen

Yardım İmei repair

Diren işlemi sonucunda bazı sorunlar oluşabiliyormuş. Ondan dolayı sıcak bakmıyorum
  8. Furkan Tekinşen

Yardım İmei repair

Son olarak 2010 yılında teknik işi yapıyordum☺
  9. Furkan Tekinşen

Yardım İmei repair

Hocam zannetmiyorum, direnç işlemini kendimde yapabilirim ücretli destekten kastınız buysa, ama ben telefonun arkasını açmak istemiyorum. Forumda pek göremedim ama youtube vs bir çok anlatım var zaten. Benim merak ettiğim özellikle her rom attığımda imei işlemi yapmak yerine, yedek alıp yedeği...
  10. Furkan Tekinşen

Yardım İmei repair

Note 10 pro
  11. Furkan Tekinşen

Yardım İmei repair

Merhabalar, arkadaşlar imei repair işlemi yapmak istiyorum. Eski telefonum mi 9 se de işlemler kulaydı bir kaç kez de yapmıştım. İmei kapanmak üzere. Baştan sona adımları paylaşır mısınız. Yani OEM kilidi açılacak, rom yüklenecek gibi. Benim aklımdan geçen şöyle doğrum muyum. OEM kilidi...
  12. Furkan Tekinşen

Yardım IMEI Yardım?

Arkadaşlar selam, Mi9se den, note 10 pro ya geçtim. İşin aslı ses kalitesi ve ekran haricinde hiç bir fark göremedim. Hatta oyun oynarken bu telde çok kasma oluyor, çok şaşırdım. Imei repair işlemleri eskisi gibi yapılmıyormuş sanırım. Direnç değişim işlemini araştırdım, yeni telefonun arka...
  13. Furkan Tekinşen

Yardım Bluetooth kulaklık bağlı fakat telefondan da ses geliyor

Arkadaşlar merhabalar Bluetooth kulaklığım bağlıyken YouTube'dan veya Facebook'tan bir video izlediğim zaman hem telefondan ses geliyor hem de Bluetooth kulaklıktan ses geliyor sorun nedir
  14. Furkan Tekinşen

Yardım Hopörlör ve iç kulaklık ses az geliyor

Arkadaşlar merhaba , telefonun hopörlör sesi az geliyor. Telefonun içini açıp temizledim, ahizeyi de temizledim. Bazen İnstagram videolarının sesini, bazende sesli konuşmada ki hem hopörlör hem de ahize sesini duymakta zorlanıyor. Ses geliyor ama çok yüksek değil ,kötü de değil . Mi9 de yi ...
  15. Furkan Tekinşen

MIUI 12.5 Mİ9 SE - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFBMIXM İndirme Bağlantısı

MIUI kullanmak zorunda değilsen eğer, android 12 veya 13 sürümler telegram da var. Benim tavsiyem android 12 stable bir costum rom bul, kullan .
Üst Alt