Yardım Telefon batarya değişimi

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
28
Arkadaşlar merhaba, batarya konusunda , telefonu aldığımdan beri 3-4 saati geçmemiştir.şimdilerde ise maksimum 2 saat.
Bataryayı değiştirmeyi düşünüyorum.
Sorun şu ki iPhone da ki veya eski telefonlarda ki gibi vidalı sistem değil.
Yapıştırıcı ile yapıştırılmış bir arka kapak var. Isıtıcı ile açtık diyelim kapağı tekrar yerine nasıl yapıştırmamız gerekli.Ayrıca batarya tavsiyesi olan var mı

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Deji bataryalar iyi ama orjinal bulabilirseniz çıkma vs daha iyi olur .

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
28
Deji bataryalar iyi ama orjinal bulabilirseniz çıkma vs daha iyi olur .
Deki iPhone da kullandım güzeldi fakat mi9 de için kendi sitesinde yok önceden mail de atmıştım sanırım hala gelmemiştir. Mesele batarya değil batarya değiştirmek ama

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Deki iPhone da kullandım güzeldi fakat mi9 de için kendi sitesinde yok önceden mail de atmıştım sanırım hala gelmemiştir. Mesele batarya değil batarya değiştirmek ama
Hocam youtube da telefon tamiri videosu çeken birçok youtuber var. Her detayını göstererek cihazları açıp kapatıyorlar. Genelde hemen hemen her cihaz geçiyor ellerine. Mi 9 SE cihazı açan birileri de vardır illa ki. Bence bi bakın derim. Kullanmanız gereken malzemeden tutun da o malzemeleri nasıl kullanacağınıza kadar her şeyi öğrenebilirsiniz.
(Bu arada ekran değişimi yapılan bir video buldum Türkçe olarak. Bi göz atabilirsiniz
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
)

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
28
Hocam youtube da telefon tamiri videosu çeken birçok youtuber var. Her detayını göstererek cihazları açıp kapatıyorlar. Genelde hemen hemen her cihaz geçiyor ellerine. Mi 9 SE cihazı açan birileri de vardır illa ki. Bence bi bakın derim. Kullanmanız gereken malzemeden tutun da o malzemeleri nasıl kullanacağınıza kadar her şeyi öğrenebilirsiniz.
(Bu arada ekran değişimi yapılan bir video buldum Türkçe olarak. Bi göz atabilirsiniz
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
)
Hocam ilgin için teşekkürler, daha önce izlemiştim, arka kapağı silikonla mı yapıştıralım acaba

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
28
Arkadaşlar bataryayı değiştirdim, eskiden de telefon işi yaptığım için kolayca değiştirdim.
Size maliyetten bahsedim.
Sıcak hava tabancası aldım 110 liraya, batarya aldım 80 lira (galip marka, bağlantı filmi çok kısa, dikkatlice montaj edin kopabilir) Yapıştıcı 15 TL.
Maliyet 195 TL telefoncuda muhtemelen 150 ye yapardı, kalan malzemeler kârım..
Batarya performansı anlamıyorum yine tatmin edici gelmiyor bana nasıl 6 7 saat alıyorlar anlamıyorum. Yaklaşık 4, 4,5 saat gidiyor.Yine tatmin edici değil.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-04-16-02-18-466_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-02-04-16-02-18-466_com.miui.securitycenter.jpg
    108,2 KB · Görüntüleme: 45

Neaxy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
MI 9 SE
Konular
3
Arkadaşlar bataryayı değiştirdim, eskiden de telefon işi yaptığım için kolayca değiştirdim.
Size maliyetten bahsedim.
Sıcak hava tabancası aldım 110 liraya, batarya aldım 80 lira (galip marka, bağlantı filmi çok kısa, dikkatlice montaj edin kopabilir) Yapıştıcı 15 TL.
Maliyet 195 TL telefoncuda muhtemelen 150 ye yapardı, kalan malzemeler kârım..
Batarya performansı anlamıyorum yine tatmin edici gelmiyor bana nasıl 6 7 saat alıyorlar anlamıyorum. Yaklaşık 4, 4,5 saat gidiyor.Yine tatmin edici değil.
6,7 saat ekran süresi alanlara bende hâyretle bakıyorum. Powerbanksız gezemiyorum ben, ekran süresinde 3, 4 saati geçemedim.

Üst Alt