Yardım Telefon batarya değişimi

husmer22

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hüsnü
Cihazım
mi9se
Konular
21
Arkadaşlar merhaba, batarya konusunda , telefonu aldığımdan beri 3-4 saati geçmemiştir.şimdilerde ise maksimum 2 saat.
Bataryayı değiştirmeyi düşünüyorum.
Sorun şu ki iPhone da ki veya eski telefonlarda ki gibi vidalı sistem değil.
Yapıştırıcı ile yapıştırılmış bir arka kapak var. Isıtıcı ile açtık diyelim kapağı tekrar yerine nasıl yapıştırmamız gerekli.Ayrıca batarya tavsiyesi olan var mı
Üstat resimde gönderdiğim vakumlu askı buluyorsun arka kapağa uygulayıp hafif bir şekilde kaldırıyorum daha sonra iskambil kağıdını araya sokup yavaşca arka kapağın etrafında gezdiriyorsun işin bittiginde hiçbir şey yapmadan geri arka kapağı kapatiyorsun isitmayla falan uğraşma arka cam esnek
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

citiraga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
0
Muhtemelen doğruluk payı yok. Sıfır aldım cihazımı ve hiçbir romla o süreleri görmedim.

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
28
Üstat resimde gönderdiğim vakumlu askı buluyorsun arka kapağa uygulayıp hafif bir şekilde kaldırıyorum daha sonra iskambil kağıdını araya sokup yavaşca arka kapağın etrafında gezdiriyorsun işin bittiginde hiçbir şey yapmadan geri arka kapağı kapatiyorsun isitmayla falan uğraşma arka cam esnek

Hocam vantuzla yaparsın, olmasa da yaparsın malzeme kalitesinden emin olamadım, ayrıca kapağa zarar da vermek istemedim.Sesteğin için teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Muhtemelen doğruluk payı yok. Sıfır aldım cihazımı ve hiçbir romla o süreleri görmedim.
Ekranı 3310 özelliklerinde kullanıyorlar sanırım, bu kadar rezilliğe gerek yok sanırım , onu bunu kapatacaksam ne anlamı kaldı bu teli kullanmamım

husmer22

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hüsnü
Cihazım
mi9se
Konular
21
Arkadaşlar bataryayı değiştirdim, eskiden de telefon işi yaptığım için kolayca değiştirdim.
Size maliyetten bahsedim.
Sıcak hava tabancası aldım 110 liraya, batarya aldım 80 lira (galip marka, bağlantı filmi çok kısa, dikkatlice montaj edin kopabilir) Yapıştıcı 15 TL.
Maliyet 195 TL telefoncuda muhtemelen 150 ye yapardı, kalan malzemeler kârım..
Batarya performansı anlamıyorum yine tatmin edici gelmiyor bana nasıl 6 7 saat alıyorlar anlamıyorum. Yaklaşık 4, 4,5 saat gidiyor.Yine tatmin edici değil.
üstat bataryayı nereden aldınız ben internetten araştırdım biraz 80 tl ye de var 200 tl ye de var
orjinallik konusunda güvenemedim. deji bataryanın malesef mi9se modeli yok.

birde bu site orjinal mi

evanescencelies

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Banka
Konular
2
üstat bataryayı nereden aldınız ben internetten araştırdım biraz 80 tl ye de var 200 tl ye de var

birde bu site orjinal mi

orjinalse dahi 235 tl verilmez bence piyasada 100 tl ye bulursun alışveriş sitelerinden

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
28

birde bu site orjinal mi

Hocam dejiyi direk aradım yokmuş , Galileo var sakın alma , arızalı çıktı, geri iade ettim , 70 likte aynı 120 likte foto olarak bir fark göremedim. Sonra adana dan toptancıları aradım 55 liraya aldım, eöinimmorjinalmdeğilm4mgünmoldu yakalı sorumsuz çalışıyor

husmer22

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hüsnü
Cihazım
mi9se
Konular
21
Hocam dejiyi direk aradım yokmuş , Galileo var sakın alma , arızalı çıktı, geri iade ettim , 70 likte aynı 120 likte foto olarak bir fark göremedim. Sonra adana dan toptancıları aradım 55 liraya aldım, eöinimmorjinalmdeğilm4mgünmoldu yakalı sorumsuz çalışıyor
Akıllı phone sitesinden aldım orijinal yazıyordu 100 TL ye kargoda bakalım gelince takacağım. İnşallah iyi olur birde pillerin üretim tarihi çok önemli diye biliyorum

husmer22

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hüsnü
Cihazım
mi9se
Konular
21
Akıllı phone sitesinden aldım orijinal yazıyordu 100 TL ye kargoda bakalım gelince takacağım. İnşallah iyi olur birde pillerin üretim tarihi çok önemli diye biliyorum

Üretim 2019 yazıyor ama bence pil sıfır gibi orjinal muhtemelen çünkü hızlı şarjda falan bir sorun yok

farukkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8 se
Konular
6
Üretim 2019 yazıyor ama bence pil sıfır gibi orjinal muhtemelen çünkü hızlı şarjda falan bir sorun yok

Sizinki orjinal ekran süreside iyi duruyor

Üst Alt