freeman07 kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Video Paylaşımında Kalite Düşmesi Sorunu

Bu olay benim bir daha Xiaomi almama sebebim. Yaşamayan bilemez bu durumu çok sıkıcı. Her Android'de oluyor veya Instagram upload ederken kalite düşürüyor normal diyerek gecistirilecek bir konu değil baya baya hesap makinesi ile cekilmis gibi oluyor storyler. Filtre falan eklerseniz durum daha...
  2. F

Çözüldü cepport - 20 işgününde teslim edilemeyen cihaz

sorunu cepport aracılıgı ile çozduk, para iadesinde anlastık. teşekkürler.
  3. F

cumartesileri işgününden sayılır. kendileri de kabul etti zaten. 1562764628 pardon ancak ben nerede hakaret ettim? aksine hakaret etmeden tamamen hukuk çerçevesinde başımdan geçenleri yazıyorum ki aramalarda çıksın insanlar bilgilensin diye. ayrıca olay tüketici hakem heyetine taşınınca...
  4. F

tavsiyeler için teşekkürler. gittigidiyor üzerinden almıstım ben de, gittigidiyoru nasıl devreye soktunuz? ben 17.06 tarihinde kvk ya elden teslim ettim. bugün itibariyle 21.işgünü, sabah ilk işim 9da tüketici hakem heyetine başvurmak oldu. ardından buraya ve şikayetvar'a yazdım. sorunum...
  5. F

kendileri bana telefonla geri dönerek cumartesi dahil değil dediler ve öyle yazmışlar. hatalarını kabul ettiler silecekler. 17.06.2019 da elden teslim ettim ben cihazı.
  6. F

adamlar şaka gibi, daha yasadan haberleri yok bir de yasadan bahsediyorlar. 20 iş gününe cumartesileri dahil değildir bu yüzden işlem yapamayız diye geri dönmüşler :) ne diyeceğimi bilemiyorum Cepport 20 İş Gününde Teslim Edilmeyen Telefon!
  7. F

haklısınız benim de daha önce delta garantiden samsung cihazımın anakartı değişti 1 haftada teslim ettiler. bana gidin yasal hakkınızı kullanın diyorlar ama ben zaten süreci başlattım. bu bir çözüm ya da lütuf değil onu defalarca anlatmaya çalıştım. insanlar nasıl olsa ugrasmaz ya da bir ümit...
  8. F

kendilerini tüketici hakem heyetine şikayet ettim. onun da max. 6 ay süresi var. ortalama 4-5 ay sürüyor. gerekirse sonuna kadar bekleyeceğim ve paramı alacağım. bu konuyu asla yanlarına bırakmayacağım. ben yardım talebinden çok buradan ürün alacak kişiler internetten araştırma yaptıgında görsün...
  9. F

-sorunu cepport ile çözdük, para iadesi konusunda anlaştık, teşekkürler
Üst Alt