floryos kullanıcısının son içeriği

1. F

Soru Telefonun Kulaklığını Taktığımda Mikrofondan Karşıya Ses Gitmiyor ?

Merhabalar hocam. Evet kulaklığı başka bir telefonda da laptopumda da denedim herhangi bir sıkıntı yok. Aynı şekilde telefonumda yine başka bir kulaklık denedim ve bahsettiğim problem yine oldu. Ben de girişten şüpheliyim ama durduk yere olması biraz şüphelendirmişti dediğiniz gibi yine de bir...
  2. F

Soru Telefonun Kulaklığını Taktığımda Mikrofondan Karşıya Ses Gitmiyor ?

Merhaba arkadaşlar kolay gelsin. Telefonumda kulaklık takılı değilken mikrofonda problem yok karşıya ses gidiyor yalnız kulaklığı taktığımda kulaklık mikrofonundan ses gitmiyor. Kulaklıkta hiç bir sıkıntı yok mikrofonu da hoparlörü de gayet sağlıklı çalışıyor. Benim telefonumun kulaklık...
  3. F

Soru Mi 5s Telefonla Görüşme Sesi Az Geliyor !!! Neden kaynaklıdır ?

Merhabalar hocam çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun gerçekten işe yaradı. Akıl akıldan üstündür diye boşuna dememişler. İlginiz ve cevabınız için teşekkür ederim. Problemime çözüm oldu gerçekten İyi forumlar
  4. F

Soru Mi 5s Telefonla Görüşme Sesi Az Geliyor !!! Neden kaynaklıdır ?

Merhabalar arkadaşlar herkese iyi forumlar. Benim mi5s cihazımda dış hoparlör sesinde hiç bir problem yokken konuşma sırasında diafondan ses çok az geliyor. Acaba hangi parçada sıkıntı olabilir. Buzzer ile ilgili bir problem midir yoksa farklı bir parça kaynaklı olabilir mi ? Not: Diş fırçası...
  5. F

Yardım Ios Tema Öneri

Merhaba arkadaşlar. Sizden şöyle bir ricam var ben mi5s global stabil rom kullanıyorum. Bu nedenle iphone temalarini genel olarak sıkıntılı bir şekilde kullanıyorum. Ricam bildiğiniz bir tema ismi var mıdır mi tema uygulamasında mevcut olan. En önemli unsur bildirimlerin standart ios...
  6. F

Soru Miui 10 Tema

Teşekkürler hocam 1544214736 İstediğim bilgi buydu hocam teşekkür ederim. bir inceleyip ona göre çözüm sağlamaya çalışacağım teşekkür edeirm :)
  7. F

Soru Miui 10 Tema

Şöyle söyleyeyim miui 10 ile arama yaptıktan sonra dahi uyumsuz temaları gösteriyor. Bir de çok az tema gösteriliyor mağazada bu kadar az tema yelpazesi olduğunu pek düşünmüyorum açıkcası v10 için. Teşekkür ederim cevabınız için.
  8. F

Soru Miui 10 Tema

Merhaba arkadaşlar. Mi tema mağazasında arama yaparken miui 10 uyumlu temaları bulmak için ne yapmamız gerekir ? Arama kısmına bunu yaz demeyin lütfen elbette ki o denenmiştir :) Benim merak ettiğim kategorize edilmiş bir biçimde görebiliyor muyuz ? Bilgilendirme yapabilecek bir arkadaş olursa...
  9. F

Yardım Mi 5S MİUİ Global 10.1 Tema Sorunu !

Hocam iphone teması olduğu için zaten bu temayı kullanmak istiyorum. Dediğiniz gibi başka temada bu sorunu çözebilirm :)
  10. F

Yardım Mi 5S MİUİ Global 10.1 Tema Sorunu !

Merhaba arkadaşlar kolay gelsin. Ben bugün mi 5s cihazımı global 10.1 sürümüne güncelledim. Genel anlamda güncellemeden bir problem yaşamadım. Fakat şöyle bir sıkıntı var. Mevcut tema galerisinden önceki sürümde durum çubuğunu özelleştirebiliyordum ama şimdi ki sürüm yalnızca varsayılan durum...
  11. F

LÜTFEN YARDIM Tek el ile kullanım modeu çalışmıyor.

Selamun aleykum arkadaşlar orada gözüken tuşlara sırasıyla seri bir şekilde bir kez basarsanız aktif oluyor. (örneğin menu tuşuna bir kez hemen sonrasında geri tuşuna bir kez ya da menu tuşuna bir kez ekran geçiş tuşuna bir kez. Normal moda dönmek içinse aynı işlemin tersini uygulamak yeterli.)
Üst Alt