Yardım Mi 5S MİUİ Global 10.1 Tema Sorunu !

floryos

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Celalettin
Cihazım
Mi 5s
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
5
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin. Ben bugün mi 5s cihazımı global 10.1 sürümüne güncelledim. Genel anlamda güncellemeden bir problem yaşamadım. Fakat şöyle bir sıkıntı var. Mevcut tema galerisinden önceki sürümde durum çubuğunu özelleştirebiliyordum ama şimdi ki sürüm yalnızca varsayılan durum çubuğunu görüntülüyor. Onun haricinde bir seçenek yok ve ekleme de yapamıyorum. Buna bir çözüm sunabilecek bir arkadaş varsa çok memnun olurum :)

ceylas

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haluk
Cihazım
Mi A3
Konular
22
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin. Ben bugün mi 5s cihazımı global 10.1 sürümüne güncelledim. Genel anlamda güncellemeden bir problem yaşamadım. Fakat şöyle bir sıkıntı var. Mevcut tema galerisinden önceki sürümde durum çubuğunu özelleştirebiliyordum ama şimdi ki sürüm yalnızca varsayılan durum çubuğunu görüntülüyor. Onun haricinde bir seçenek yok ve ekleme de yapamıyorum. Buna bir çözüm sunabilecek bir arkadaş varsa çok memnun olurum :)
Yüklemiş olduğunuz tema miui 10 ile uyumlu olmadığı için, bu sıkıntıyı yaşıyor sunuz.
Uyumlu bir tema deneyin

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

floryos

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Celalettin
Cihazım
Mi 5s
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
5
Yüklemiş olduğunuz tema miui 10 ile uyumlu olmadığı için, bu sıkıntıyı yaşıyor sunuz.
Uyumlu bir tema deneyin

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam iphone teması olduğu için zaten bu temayı kullanmak istiyorum. Dediğiniz gibi başka temada bu sorunu çözebilirm :)

Oyla:
Üst Alt