Firar868 kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Mi 9se ekran solması?

Dün ve bugün başıma gelen hadise.Telefona girerken birden ekranın rengi soldu telefonu yeniden başlattığımda düzeldi,donanımsal mı yoksa yazılımsal bir sorun mu diye merak ettim bilgisi olan var mı?
  2. F

Yardım Qxcn restore hatası

arkadaşlar merhaba bilgisayara qxcn yedeği aldım ama telefona nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz?Qpts programı ile yuklerken open file failed hatası alıyorum.
  3. F

Yardım QPST ile xqcn yedeği alma!

indirdim hepsini ama bişey değişmedi halen 0xc0007 hatası alıyorum
  4. F

Yardım QPST ile xqcn yedeği alma!

Arkadaşlar merhaba xqcn yedeği almak için bilgisayara qpst programını indirdim ama program önce dll hatası verdi dll yi yükledim ama sonrada 0xc0000007b hatası verdi yardımcı olabilecek var mı?
  5. F

Recovery Xiaomi Mi 9 SE Twrp 3.3.0-0421 Tek Tuş Yükleme Aracı

Geç gördüm cevabınızı kusura bakmayın sorunu winrarı tekrar yükleyerek çözdüm teşekkürler
  6. F

xiaomi usb driverlarını indirip açmaya çalıştığımda sistem bu dosyayı bulamıyor diye hata aldım yardımcı olabilecek var mı?
  7. F

Çözüldü Bl kilit açma

oldu hocam teşekkürler
  8. F

Çözüldü Bl kilit açma

hocam denedim ama halen görmüyor
  9. F

Çözüldü Bl kilit açma

Arkadaşlar bl kilidini açmak için cihazı fastboot moduna alıp pc ye bağladığımda mi unlock programında gözükmüyor ne yapmam gerekli?Yardımci olursanız sevinirim.
  10. F

Gerek yok yani indirmeye.Yeni olduğum için bu islemler hakkında pek bi bilgim yok kusura bakmayın
  11. F

En altta verilen twrp 3.3.0 dosyasına indirmek gerek li mi?
  12. F

Bu işlemleri yaparken cihazın fastboot ekranında olması gerekli öyle değil mi? Bu işlerde daha yeniyim kusura bakmayın birde altta verdiğiniz twrp 3.3.0 dosyasını da indirmemiz gerek li mi?
  13. F

Yardım Mi 9 se twrp kurulumu

Teşekkürler.
  14. F

Yardım Mi 9 se twrp kurulumu

İyi günler arkadaşlar 2 gün sonra mi 9 se cihazımın bl kilidi açılıyor ve imei atma işlemi de gerçekleştirilecek.Forumlarda İmei atmadan önce efs yedeği almanın daha iyi olacağını söyleyen arkadaşlar vardı.Bu yüzden bende yedek alıyim dedim ama yedek almak için twrp kurmak gerekiyormus ve bende...
Üst Alt