Yardım Mi 9 se twrp kurulumu

Firar868

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fırat
Cihazım
Mi 9se
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global kararlı V10.2.1.0
Telefon Modeli
Mi 9se
Bootloader Kilidi
Kapalı
İyi günler arkadaşlar 2 gün sonra mi 9 se cihazımın bl kilidi açılıyor ve imei atma işlemi de gerçekleştirilecek.Forumlarda İmei atmadan önce efs yedeği almanın daha iyi olacağını söyleyen arkadaşlar vardı.Bu yüzden bende yedek alıyim dedim ama yedek almak için twrp kurmak gerekiyormus ve bende ilk kez xiaomi cihaz kullandığım için bu konular hakkında pek bir bilgim yok.Sizden ricam twrp yi nasıl yükleyeceğimi ,nasıl ve neleri yedeklemem gerektiğini yazarsanız çok memnun olurum.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
İyi günler arkadaşlar 2 gün sonra mi 9 se cihazımın bl kilidi açılıyor ve imei atma işlemi de gerçekleştirilecek.Forumlarda İmei atmadan önce efs yedeği almanın daha iyi olacağını söyleyen arkadaşlar vardı.Bu yüzden bende yedek alıyim dedim ama yedek almak için twrp kurmak gerekiyormus ve bende ilk kez xiaomi cihaz kullandığım için bu konular hakkında pek bir bilgim yok.Sizden ricam twrp yi nasıl yükleyeceğimi ,nasıl ve neleri yedeklemem gerektiğini yazarsanız çok memnun olurum.
Hayırlı olsun hocam. Aşağıdaki konulardan twrp yüklemeyi ve yedekleme hakkında bilgiler mevcut, onlara göz atabilirsiniz. :)
Recovery - Xiaomi Mi 9 SE Twrp 3.3.0-0421 Tek Tuş Yükleme Aracı
Diğer - Muhtelif yedekleme metodları

Oyla:

Firar868

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fırat
Cihazım
Mi 9se
Konular