Fenix kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Mi 8 Çin stabilden globale gecis sorunu

Dostum mi flashsiz veya twrpsiz olmuyormu bu 1545749124 Mi flash icin hangi surumu deneyecez
  2. F

Yardım Mi 8 Çin stabilden globale gecis sorunu

Dun elime mi 8 ulasti daha onceden bootloader suresi cinde dolmustu tlf unlocked yaptim yani acik tlf cinden aldigim gibi oldu. Simdi sorun su ben bu tlf mi 8 global surume guncelmwk icin ennmiui sitesidennglobal surumu yukledim guncelme bolumununu tiklayip zip li dosyayi seciyorum ama yukleme...
  3. F

Diğer Xioami Cihazında Bulunmayan , Olmasını istediğimiz Özellikler

Bootloader denilen olayın kolaylaşması lazım.adeta insanları bu TLF soğutuyor.. ikicincisi bende ilk redmi Dior ve vardi kendi recovery yükleyicisi vardı
  4. F

Yardım Mi5 Prime'a Global Stable ROM flashlarken bootta takıldı.

Kardeş mı flash farklı bir versiyonu yükleyin clean all lock seçeneğini deneyin bende olmuştu flash sorunu böyle fastboot duruyordu TLF
  5. F

Yardım Miui Designer üye olduğum halde 3.part yazı tiplerine izin vermemesi

Üyelik yaptığım desinger haftalıkden onay aldim programı denedim ama olmadı TLF mı mix 2 sürüm global devlorer room versiyon 8.2.1 v8 otel sürümü başka yol öneren varmi
  6. F

Yardım Fastboot Sorunu

Hocam verdiginiz miflash denedim oldu tsk ederimm ama gene tlf kilidi aktif oldu umarim kilidi kaldiririm tskler
  7. F

Yardım Fastboot Sorunu

Mevcut kullandigim en son surum en miui de verilen pc 64 bit siz hangisi
  8. F

Yardım Fastboot Sorunu

Hocam surum o civarda zaten boyut olarak acik soyleyeyim ilk defa boyle bir sey basima geldi twrp alamiyorum tlf saj kablosuna taktim mi hemen kendini fast moda aliyor twrp nasil yukleyecem yazilari varmi sizde
  9. F

Yardım Fastboot Sorunu

Hocam room chiron kod degilmi resmi sitesinden global room yukledim.. sadirdim kaldim bende 6gb 128 olani mi mix 2 Harbiden deliricem yapmadigim islem kalmadi normalde bir flash yapmak kac dk surer benden suan 13 dk dir cit yok
  10. F

Yardım Fastboot Sorunu

Çinden mi mix 2 aldım geldi bootloaderini açtım ve unloked yazdı.. çin surumu olduğu ıcın fastbootla flashlamak ıcın global surumu ındırdım mi flash ındırdım tlf gordu ama ne hıkmetse fash dedıgım de bıtmeyen uzun bır sure yaklaşık 1850 sn tlf devam ettı ve tlf brıck oldu ne ettımsede bır...
  11. F

Miui app store sorunu

Tlf turkce xiaomi eu sitesinden yukledigim surum mevcut google playde sikinti yok ama mi app store yukledim ama acilmiyor cn surumunde kullaniyordum miui app store nasil acriz son surumunu
  12. F

Yardım miui 7.2.9 mi4s sorunu acil

Sorun czuldu tsk ederim en sonunda tlf brick ede ede öğrendim
  13. F

Yardım Mi5s Plus TWRP Yükleme Sorunu

Bende mi 4s kullanıyorum aynı sorunu yasadım kendım dırek sorunu su sayfayı ızleyerek cozdum bak bakalım video lu anlatmış http://newesc.com/como-instalar-recovery-twrp-cambiar-rom-modelos-xiaomi/ ındırmen gereken twrp adresınde var video anlatımda adb nın hangısı olucagı detaylı var ...
  14. F

Yardım Mi 5 s rom değişimi acil yardım

tlf hangi room ılk once bana onu yazarmısın ve neyı yüklemek ıstıyorsun
Üst Alt