Yardım Fastboot Sorunu

Fenix

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Konular
15
Çinden mi mix 2 aldım geldi bootloaderini açtım ve unloked yazdı.. çin surumu olduğu ıcın fastbootla flashlamak ıcın global surumu ındırdım mi flash ındırdım tlf gordu ama ne hıkmetse fash dedıgım de bıtmeyen uzun bır sure yaklaşık 1850 sn tlf devam ettı ve tlf brıck oldu ne ettımsede bır turlu fastboottan flash yuklemıyorum suan deniyorum yesıl cubuk ılerledı ama mıssmatıng ımage and device yazıyor result kısmı da haşen flashıng dıyor ne yapmam lazım bırı yardımdı olabılırmı...

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Yüklemiş olduğunuz rom cihazı uygun değil galiba. mıssmatıng ımage and device hatası rom uyumsuzluğundan kaynaklıdır.

Oyla:

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
zenex hocam mi6 garantili cihazım var mi9 kararlı rom yüklü tekrar mi9 beta yada mi8 roma mi flash üzerinden geçemiyorum hata veriyor yardım lütfen

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
zenex hocam mi6 garantili cihazım var mi9 kararlı rom yüklü tekrar mi9 beta yada mi8 roma mi flash üzerinden geçemiyorum hata veriyor yardım lütfen
Hocam lütfen hatayı paylaşın ki çözüm bulalım. Hata veriyor diyorsunuz, ne hatası biz mi bulacağız? Hatayı yazmıyorsanız brnim gözümde hata yoktur.

No LOG - No BUG

Yabancılar ne güzel söylüyorlar.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Fenix

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Konular
15
Hocam room chiron kod degilmi resmi sitesinden global room yukledim.. sadirdim kaldim bende 6gb 128 olani mi mix 2
[doublepost=1517748288,1517748015][/doublepost]Harbiden deliricem yapmadigim islem kalmadi normalde bir flash yapmak kac dk surer benden suan 13 dk dir cit yok

Oyla:

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Hocam room chiron kod degilmi resmi sitesinden global room yukledim.. sadirdim kaldim bende 6gb 128 olani mi mix 2
[doublepost=1517748288,1517748015][/doublepost]Harbiden deliricem yapmadigim islem kalmadi normalde bir flash yapmak kac dk surer benden suan 13 dk dir cit yok
Farli bi sürüm miflashla deneyin.Fastboot rom indirdiğinize emin olun(2gb civari oluyor genelde).
En olmadi kilit acik artik bi twrp flashlayin recovery rom kurun.

Oyla:

Fenix

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Konular
15
Hocam surum o civarda zaten boyut olarak acik soyleyeyim ilk defa boyle bir sey basima geldi twrp alamiyorum tlf saj kablosuna taktim mi hemen kendini fast moda aliyor twrp nasil yukleyecem yazilari varmi sizde

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Hocam surum o civarda zaten boyut olarak acik soyleyeyim ilk defa boyle bir sey basima geldi twrp alamiyorum tlf saj kablosuna taktim mi hemen kendini fast moda aliyor twrp nasil yukleyecem yazilari varmi sizde
Mi flash ile rom yüklerken kullandığınız mi flash sürümü nedir? Mi flash sürüm kaynaklı'da olabilir.

Oyla:

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
miflash surumunuzden bahsetmiştim.fastboot rom indirmiş siniz sorun yok.farkli bi sürüm mi flashla deneyin.Olmaz ise zaten fastboot moda giriyormuş adb ile twrp flashlalayabilirsiniz.Konusu forumda mevcuttur.

Oyla:

Fenix

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Konular
15
Mevcut kullandigim en son surum en miui de verilen pc 64 bit siz hangisi

Oyla: