Yardım miui 7.2.9 mi4s sorunu acil

Fenix

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Konular
15
Arkadaslar xiaomi eu sitesinden 7.2.9 mi4s ıcın gunceleme yaptım tlf android 7.0 dondu ne varki tlf aşırı bir sekilde pil tüketiyor bir ne ettimse kurtarma moduna yanı recovery mode gırmıyor basıyorum tlf yenıden başlatıyor bu twrp kaybolmuş sankı yok ıcınde bu recovery mode nasıl gırecez kı bunu sılıp eskısıne doneyım ne ettım olmadı flash cın versiyona gecmeyı bıle duşundum fastbott oda olmadı hadı onu gectım pc yi bıle gormuyor bu 7.0 yüzünden ne yapmam lazım ya bır bılen varsa yazsın eskı surume nasıl donerım twrp yenıden nasıl yuklerım

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Oyla:

Fenix

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Konular
15
Ya kötü olan dün denedim yeniden fastbott çin sürümü orijinal siteden yükledim flashyacam dedim gene olmadı flash oldu gibi gözüküyor ama kapanıp açılınca eski 7.0 dan başlıyor şaşırdım herşeyi silmeyi göze aldım gene aynı hayret yaw

Oyla:

selocan251989

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selami
Cihazım
mi mix
Konular
0
Mi mix de 7.2.9 yukleyen var mi ?ben yukledim oyun ve uygulamarda tam ekran olmuyor sanal tus kısmı siyah kaliyor:(

MIX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

usernamedeletedvision

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Danışman
Konular
23
Arkadaslar xiaomi eu sitesinden 7.2.9 mi4s ıcın gunceleme yaptım tlf android 7.0 dondu ne varki tlf aşırı bir sekilde pil tüketiyor bir ne ettimse kurtarma moduna yanı recovery mode gırmıyor basıyorum tlf yenıden başlatıyor bu twrp kaybolmuş sankı yok ıcınde bu recovery mode nasıl gırecez kı bunu sılıp eskısıne doneyım ne ettım olmadı flash cın versiyona gecmeyı bıle duşundum fastbott oda olmadı hadı onu gectım pc yi bıle gormuyor bu 7.0 yüzünden ne yapmam lazım ya bır bılen varsa yazsın eskı surume nasıl donerım twrp yenıden nasıl yuklerım
Ben yardımcı olayım :) şimdi o sorun bende de oldu :) miflash tool'un eski srümünü indirin mi4sin romu varsa miflash tool'la telefonunuzu flashlayın. Flashlama bittikten sonra telefonu kapatın ve fastboot moduna girin. Adb andd fastboot prog. açın ekrana fastboot flash recovery twrp.img yazın ve hatasız şekilde tamamlanır. Mi4sin Türkçe multiromu varsa eski sürümü daha iyi olacaktır. onunla kurun :)
Varsa sorun yardımcı olmaya çalışırım :)

Oyla:

Fenix

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Konular
15
Hocam ben yapamayınca cin versiyona dondum surum 7.2.9 seklınde flashladım clean all and lock dedim ne varsa sılınıp sıfırdan tlf açıldı .. ama ıng suan kullanıyorum sımdı turkceye nasıl donecem bunu bır soylermısınız ...

Oyla:

usernamedeletedvision

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Danışman
Konular
23
Hocam ben yapamayınca cin versiyona dondum surum 7.2.9 seklınde flashladım clean all and lock dedim ne varsa sılınıp sıfırdan tlf açıldı .. ama ıng suan kullanıyorum sımdı turkceye nasıl donecem bunu bır soylermısınız ...
buradan telefonun modelini seç. Kararlı olanını indir.. Twrp ile yükle Türkçe olacak :)

Oyla:

Fenix

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Konular
15
twrp.nasil yuklenecek 7.0 icin uygun twrp yokki

Oyla:

usernamedeletedvision

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Danışman
Konular
23
twrp.nasil yuklenecek 7.0 icin uygun twrp yokki
7.0 gerek yok :) google amacaya adb and fastboot yazarak programı indirin. Mi4s twrp yine google amcaya yazarak bulup indirin. Adb and faastboot programı kurun. masaüstüne gelen kısayolunun üzerine gelip sağ tıklayın ve özelliklere tıklayın oradan dosya konumu aç'a tıklayın ve indidiğiniz mi4s twrp dosyasını klasörün içine atın. sonra programı açın telefon kapalıyken fastboot moduna alın. açtığınız programına şu kodu yazın: fastboot flash recovery twrp.img hatasız şekilde kurulacaktır. DAha sonra teli kapatın ve kapatma tuşu+ses açma ile birlikte basın. twrp moduna girmiş olacaksınız

Oyla:

Fenix

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Konular
15
aynen dedıgın gıbı yaptım olmadı mı logosu yanıp sonuyor recovery moda almıyor yanı

adb and fastboot programını kurdum

masaustundekı ıcona ozellıkler dedım

dosyayı konumunda açtım

twrp.img dosyasını attım ıcıne

adb açtım sonra tlf kapalı sekılde fast moda alıp pc ye bağladım

fastboot flash... su dedıgını anynen yazdım okey fınıhsed yazdı ama yenıden acından mı logosu yanıp sonuyor ...

Oyla:

Fenix

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Konular
15
Sorun czuldu tsk ederim en sonunda tlf brick ede ede öğrendim

Oyla: