Yardım miui 7.2.9 mi4s sorunu acil

Fenix

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Konular
15
Arkadaslar xiaomi eu sitesinden 7.2.9 mi4s ıcın gunceleme yaptım tlf android 7.0 dondu ne varki tlf aşırı bir sekilde pil tüketiyor bir ne ettimse kurtarma moduna yanı recovery mode gırmıyor basıyorum tlf yenıden başlatıyor bu twrp kaybolmuş sankı yok ıcınde bu recovery mode nasıl gırecez kı bunu sılıp eskısıne doneyım ne ettım olmadı flash cın versiyona gecmeyı bıle duşundum fastbott oda olmadı hadı onu gectım pc yi bıle gormuyor bu 7.0 yüzünden ne yapmam lazım ya bır bılen varsa yazsın eskı surume nasıl donerım twrp yenıden nasıl yuklerım

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Fastboot a girip twrp imajınızı flashlayınız. Böylelikle twrp kurmuş olursunuz. Mi4c bölümünde gerekli anlatımlar mevcut.

Oyla:

Fenix

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Konular
15
Fastbott moda giriş yaptım ama miflash IMG nasıl flashyacam

Oyla:

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
yüklemekte acele etmişsiniz, xiaomi.eu forumunda bottloaderin tekrar kilitlenebileceği yazılmış yani twrpye girememeniz gayet normal, ayrıca muhtemelen sizdeki eski twrp de 7.0 uyumlu değildi. kilit açıp uyumlu son sürüm twrp kurmanız lazım. hepsini yapsanız bile rom şuan sorunlu ve çok pil tütkettiği için siteden kaldırılmıştı yeni versiyonu hatta bir iki hafta sonraki sürümleri bekleseydiniz keske.

Oyla:

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
şu adımları deneyin

Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
yüklemekte acele etmişsiniz, xiaomi.eu forumunda bottloaderin tekrar kilitlenebileceği yazılmış yani twrpye girememeniz gayet normal, ayrıca muhtemelen sizdeki eski twrp de 7.0 uyumlu değildi. kilit açıp uyumlu son sürüm twrp kurmanız lazım. hepsini yapsanız bile rom şuan sorunlu ve çok pil tütkettiği için siteden kaldırılmıştı yeni versiyonu hatta bir iki hafta sonraki sürümleri bekleseydiniz keske.
stabili ne zmana çıkar acaba mi4c için madem sorunlu bende beklim

Oyla:

Fenix

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Konular
15
Açıkçası çok kötü durumdayız yani ne olcak şimdi şaştım kaldım kurtarmak için twrp 3030 vermişler ama bunu bile yapmak için TLF PC yı görmesi lazım fena tosladik bu sefer bu şekilde 7.0 da acayip pil yiyor çok ağır ve çok geç yüklüyor aşırı ısınıyor onun harinde temalar bölümü düzeltilmiş grafik sanki daha duzgunlesmisler resmen duman. Ettiler bizi bakalım ne yapicaz

Oyla:

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
anladığım kadarıyla 5.1 den 7.0a geçildiği için ve 7.0da yeni bootloader olduğu için cihazın bootloader kilitleniyor tekrar. sürümünü hatırlamıyorum eski bir sürüme geçip kilit açılabiliyordu sitede anlatımı var ancak bu yöntem bu sefer işe yaramayacak eğer 7.0 sürümünü kullanmak istersek. yani 5.1 den 7.0 a yüksettiğimizde kilitlenecek açmak için resmi yoldan xiaomiden sms beklemek vs gerekli, o smste 3 gündemi gelir 15 gündemi allah bilir. işin kötüsü 30 günde bir defa açma hakkınız var yani oldu ki yapamadınız yada tekrar açmak gerekti 1 ay bekleyeceksiniz ki sms gelsin kilit açmak için. ben bekliyorum daha düzgün sürümleri 1 2 hafta geçsin hele, stabil sürüm olmasada düzgün beta sürümler gelsin, belki xiaomi.eu kilitlenmden yükleme yolunuda bulur bellimi olur.

pil sorununu çözdüler ilk romu silip yenisini yüklediler pil normale döndü falan denilmiş ancak başka saçma sapan hatalar varmış hala, çok acele etmeseydiniz keşke biraz yorumları okusaydınız.
bide dikkat ediyorum çoğunlukla romları mi-globe yani eski adıyla smiui sitesinden indiriyorsunuz dolayısıyla yorumları hataları bilemiyorsunuz, mi-globe denen site xiaomi.eu romlarını veriyor üstünde oynayıp zaten, suyunun suyu yani.

Son düzenleme:
Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
anladığım kadarıyla 5.1 den 7.0a geçildiği için ve 7.0da yeni bootloader olduğu için cihazın bootloader kilitleniyor tekrar. sürümünü hatırlamıyorum eski bir sürüme geçip kilit açılabiliyordu sitede anlatımı var ancak bu yöntem bu sefer işe yaramayacak eğer 7.0 sürümünü kullanmak istersek. yani 5.1 den 7.0 a yüksettiğimizde kilitlenecek açmak için resmi yoldan xiaomiden sms beklemek vs gerekli, o smste 3 gündemi gelir 15 gündemi allah bilir. işin kötüsü 30 günde bir defa açma hakkınız var yani oldu ki yapamadınız yada tekrar açmak gerekti 1 ay bekleyeceksiniz ki sms gelsin kilit açmak için. ben bekliyorum daha düzgün sürümleri 1 2 hafta geçsin hele, stabil sürüm olmasada düzgün beta sürümler gelsin, belki xiaomi.eu kilitlenmden yükleme yolunuda bulur bellimi olur.

pil sorununu çözdüler ilk romu silip yenisini yüklediler pil normale döndü falan denilmiş ancak başka saçma sapan hatalar varmış hala, çok acele etmeseydiniz keşke biraz yorumları okusaydınız.
bide dikkat ediyorum çoğunlukla romları mi-globe yani eski adıyla smiui sitesinden indiriyorsunuz dolayısıyla yorumları hataları bilemiyorsunuz, mi-globe denen site xiaomi.eu romlarını veriyor üstünde oynayıp zaten, suyunun suyu yani.
flashlarken hata çıkıyor o sitenin romlarında en sağla eu romlarını kendi sitesinden indirmekte fayda var galiba

Oyla:

kralaras

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
16
Oyla:
Üst Alt