etemkaandelibas kullanıcısının son içeriği

1. E

Satış Ekran Değişimi Yapılır...Teknik Servis ve Yedek Parça ...

Bootloader falan açık değil. Red state yazıyor pc suite e girmeye çalışınca. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. E

Redmi pro güncellenirken mi logosunda kaldı. İlgilenebilir misiniz? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. E

Haber Mi Note 3 Parçalarına Ayrıldı

660 olan bir mi 6 plus [emoji19]. 835 kullanmadıkları için sebepsiz yere gıcık olmaya başladım. Mi mix 2 nin çerçeve faciasından sonra bu ikincisi oldu [emoji26] MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. E

Haber Xiaomi Chiron GFXbench Testlerinde Göründü

Mi note 3 büyük mi 6 değil demiştim. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. E

İnceleme Xiaomi Mi Mix 2 Özellikleri ve Fiyatı

Mi5s in kenarları gibi mübarek. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. E

Haber Mi Note 3 Tanıtıldı...

Çok büyük bir rezillik. Büyük mi 6 falan değil. İşlemcisi bir kere Redmi serisi gibi. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. E

Soru Cepport Mİ5S Siyah 64gb arkasında beyaz yazılar

Eskiden de vardı. Sadece silikti MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. E

Yardım Mi5s WiFi çalışmıyor ve Bluetooth açılmıyor

Resmen çöpe atmak için almışım. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. E

Yardım Mi5s WiFi çalışmıyor ve Bluetooth açılmıyor

Maalesef bir kişi bile yok MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. E

İnceleme Xiaomi Mi Mix 2 Özellikleri ve Fiyatı

Çok çirkin olmuş. Mi mix daha iyi. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. E

WiFi çipini tamir edebilecek birisi var mı forumda? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. E

Yardım Google camera hdr+60fps video çekim

Pixel in kamera yazılımını çalıştırıyoruz gibi yani. Lineage OS yükleyince denerim.
  13. E

Yardım MI6 rom değiştirememe

Bootloader açtınız mı?
  14. E

Satış Tamir, yedek parça satışı ve temini, servis, yazılım ...

Panelleri orijinal ama ekran çerçeveleri değil. Jdl panel takmışlar Mi5s cihazım a.
  15. E

Satış Tamir, yedek parça satışı ve temini, servis, yazılım ...

Anakart tamiri yapabilir misiniz?
Üst Alt