esvatemre kullanıcısının son içeriği

1. esvatemre

Rom Epic_Miui10_HMNote4X_8.12.13_Global_7.0_ByEscobar1945

Hocam treble romdan geçtiğiniz için böyle bir hata alıyorsunuz şimdi twrpnin en eski sürümünü kurun ve açınca format data yapın hata verecektir tekrar twrpye girince sorununuz çözülecek istediğiniz romu kurabilirsiniz. Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. esvatemre

Yardım miui eski verisyon güncellemeleri

Cihaz modeliniz nedir ? Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. esvatemre

Yardım Telefonu Bozdum Galiba

Miui Flash tool ile fastboot rom kurmayı deneyin hocam Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. esvatemre

Alış Yeni ürün

Bence 50 tl daha verip redmi note 4 [emoji6] Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
  5. esvatemre

Soru Güncelleme geldi

İnşallah güncelleme doğrudur son 8.5.4.0 baya kötüydü yeni gelişme olursa yazın bizde geçelim betadan [emoji2] Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. esvatemre

Soru Güncelleme geldi

Güncelleme yok diyor ne indiriyor acaba [emoji23] Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. esvatemre

Haber Redmi Note 4 SD MIUI 8 V8.5.4.0 NCFMIED Kararlı Global Rom Dağıtıldı

Hocam ses açma tuşu ve güç tuşuna aynı anda basın telefonu açarken Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. esvatemre

Haber Redmi Note 4 SD MIUI 8 V8.5.4.0 NCFMIED Kararlı Global Rom Dağıtıldı

Güncelleme yapan biri recobery menüsüne girip ss atabilir mi ? Daha önce stable sürümlerde recovery menüsünde pc suite bağlayın uyarısı çıkıyordu galiba bu sürümle beraber mı recovery 3.0 gelmiş. Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. esvatemre

3.parti tema yükleme sorunu

Hocam pardon kullandığım uygulama şu MIUI Theme Editor - Google Play'de Android Uygulamaları Buda yeni kuralların olduğu konu New Rules Regarding Registration of Designer Account - Themes - Xiaomi MIUI Official Forum
  10. esvatemre

3.parti tema yükleme sorunu

Hocam google playden MIUI Theme Creator - Google Play'de Android Uygulamaları bunu indirip bu uygulama üzerinden temalara aktarmak şimdilik geçici çözüm bu. Kimlik fotoğrafı falan istiyorlar galiba artık özgeçmiş yazıp mail atmanız gerekli diye okumuştum ama o konuyu bulamadım bulabilirsem...
  11. esvatemre

Satış Mi6 MIUI Türkiye Markette!

Kaç senelik iPhone 6 2000 TL iken fiyatı bu kadar çok bulmaları saçma geliyor.Telefon getirip satmak sepete ekle ödeme yap gibi kolay değil arkadaşlar bence bunun satış sonrası da var satış yapan firmalar olmasa forumdaki arkadaşlar olmasa napacaktınız ilk zamanları hatırlayın anca tanıdığınız...
  12. esvatemre

Yardım Mi 5s plus şifre istiyor

Miui cloud şifresi büyük ihtimalle mi hesabınızın şifresini girip etkinleştireceksiniz. Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. esvatemre

Rehber Xiaomi Garanti Sorgulama ve Orijinallik Kontrolü Nasıl Yapılır? Sahte Telefon Nasıl Anlaşılır?

Herhangi bir vpnden bağlanıp çin veya başka bir sunucuya bağlanın açılır. Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. esvatemre

Sohbet Xiaomi Android Noguat alacak cihaz listelerini yayınladı

Redmi Note 4 ile Redmi Note 4X aynı romu kullanmıyorlarmı ? Her ikiside 'mido' kod adıyla geçiyor diye biliyorum hocam ?
  15. esvatemre

Rom [Discontinued] [PORT][4.4.2] [ MIUI V6 - 5.8.13 ] GM Discovery 4-16Gb TÜRKÇE [ FİNAL ]

RE: [PORT][4.4.2] [ MIUI V6 - 5.5.8 ] GM Discovery 4-16Gb TÜRKÇE by Sw33tking sa arkadaşlar üstadlar bu romda iki sorunum var biri hotspot açıyorum 5 dk sonra kendiliğinden kapanıyor 2.si mobil veri bazen kesilip geri geliyor nolursunuz yardım edin bu romu kullanmak istiyorum ama bu sorunlar...
Üst Alt