Satış Mi6 MIUI Türkiye Markette!

esvatemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Konular
0
Kaç senelik iPhone 6 2000 TL iken fiyatı bu kadar çok bulmaları saçma geliyor.Telefon getirip satmak sepete ekle ödeme yap gibi kolay değil arkadaşlar bence bunun satış sonrası da var satış yapan firmalar olmasa forumdaki arkadaşlar olmasa napacaktınız ilk zamanları hatırlayın anca tanıdığınız Çin'den falan gelirken getirirse kullanabilirdiniz. Fiyatı çok buluyorsanız forumda satan arkadaşlardan alın ben Sefa hocamdan aldım gayette memnunum burdan forum adminlerine forumdaki uğraşan emek veren insanlara sonsuz teşekkür ederim bu güvenli satış alış muhabbet teknik destek ortamını bize sağladıkları için kızan eden olmasın hakkınızı helal edin.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

omercicek

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömercan
Cihazım
Xperia XZ
Konular
0
Yakın zamanda alıyorum :D

Taboo13

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taboo Brk
Cihazım
samsung
Konular
0
Hepsiburada'da satılan mi 6'lar delta garantilimi acaba ?

nanek81

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mi 5 pro
Cihazım
mi 5 pro
Konular
0
Herkesin bir düşüncesi var saygı duyuyorum fakat bizler xiaomi cihazları fiyatları uygun olduğu için tercih ediyoruz. 2000 TL verip garantisi olmayan bir mi6 almanın hiç bir mantığı yok. Zira aynı fiyata samsung s7, htc 10 gibi amiral gemisi cihazlar alınabiliyor. Kimileri diyecek ki işlemcisi üstün, şu özelliği daha iyi falan ama şunu gözden kaçırmayalım ki samsung kendisini kanıtlamış bir marka ve alacağımız bir s7 bizi en az 2 yıl çok rahat götürür ve keşke mi 6 alsaydım da dedirtmez, garantisi de olur kafamız rahat olur ayrıca gece çekimleri de s7 nin bariz bir şekilde mi 6 dan iyi bunu da gözardı etmeyelim. Gündüz çekimleri artık her telefonda iyi. Tüm bunları göz önüne alıp duyguları kenara bırakıp mantıklı düşündüğümde s7 diyorum. Ama fiyatlar 1500 1600 lere gelirse seramik 1750 olursa o zaman mi6 tercih edilebilir aksi taktirde şu fiyatlarla xiaomi m6 nın hiç bir albenisi yok. Bu benim şahsi fikrimdir. Tabi ki bu fiyatlara mi6 tercih edenler olacaktır. Satıcılara da hiç bir lafım yok sonuçta pahalı alıyolar, doğal karlarını ve vergileri eklediklerinde bu fiyatlara satmak zorunda kalıyolar ama bu telefonun benim gibi bir çoğunu cezbedebilmesi için fiyatların 1500-1750 bandına gelmesi şart. Normali o çünkü.

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
Evet.Dediğiniz gibi bulmak imkansız.Aliexpress'te bulunanlar hem ucuz hemde daha çok çeşit var.Aliexpress'ten almanız sizin için iyi olmuş.
hocam kılıf jelatin imkansız değil ben izmir den birisinden satın aldım sahibinden de 1 günde geldi deri kılıf tam koruma cam toplam ikisi 49,99 tl :D

yusufalig

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 6
Konular
5
hocam kılıf jelatin imkansız değil ben izmir den birisinden satın aldım sahibinden de 1 günde geldi deri kılıf tam koruma cam toplam ikisi 49,99 tl :D
Eğer Mi6 için diyorsanız bende buldum. Ancak ben orda Mi Max 2 için kılıf bulmak imkansız dedim.Hocam birde birşey sorucam.Mi6'dan memnun musunuz ? Genelde forumda kamerası kötü diyorlarda.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Eğer Mi6 için diyorsanız bende buldum. Ancak ben orda Mi Max 2 için kılıf bulmak imkansız dedim.Hocam birde birşey sorucam.Mi6'dan memnun musunuz ? Genelde forumda kamerası kötü diyorlarda.
Evet kesinlikle şu an Mi Max 2 için imkansız... Aliexpress te olanlarda sınırlı ve ben halen bekliyorum... Neredeyse 3 Hafta oldu sipariş vereli

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

yusufalig

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Evet kesinlikle şu an Mi Max 2 için imkansız... Aliexpress te olanlarda sınırlı ve ben halen bekliyorum... Neredeyse 3 Hafta oldu sipariş vereli

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Umarım en kısa sürede elinize ulaşır ve memnun kalırsınız.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
gece çekimi eh işte ama gündüz gayet güzel iphone kamerası gibi gece çekimleri vasat onun dışında performans pil memnun edici hocam

Üst Alt