ertndrsn kullanıcısının son içeriği

1. ertndrsn

Tema Diavlo Yazı Tipi Fontu

Eline sağlık abi. :)
  2. ertndrsn

Duyuru Tema Ustası - King Of Themes

Abim, üstadım, hocam... Tebrik ederim. Sadece tema yapmakla kalmayıp bilgini etrafa da aktardın. Nice başarılara!
  3. ertndrsn

Mod Poco X3 NFC Hayalet Dokunuş Sorunu Giderme

Hocam problem devam ediyor maalesef.
  4. ertndrsn

Mod Poco X3 NFC Hayalet Dokunuş Sorunu Giderme

Teşekkürler hocam. Benim de başıma geliyor. Şimdi modülü kurdum. Bakalım sonuç ne olacak.
  5. ertndrsn

Tema Limitless İkonları

Hocam buldum, buyrun. https://www.mediafire.com/file/t5szs1qsxtb4o5u/Limitless+XIAOMI.EU+&+GLOBAL+Icons.mtz/file
  6. ertndrsn

Tema Limitless İkonları

Elimde yok hocam.
  7. ertndrsn

Rehber Android sistem ve pil optimizasyonu {Android 7-13}

Ufak bir fark hissettim hocam. Teşekkürler.
  8. ertndrsn

Rom [By Greeshan] [ Poco X3 NFC] MIUI 12 Endonezya Stabil 12.0.3.0 [Android 10]

Romun son sürümü (Beta): greeshan.ru_POCOX3NFC_surya_V12.0.8.0.QJGMIXM_beta_10.0.zip | by greeshan for POCO X3 NFC Romun son sürümü (Stabil): greeshan.ru_POCOX3NFC_surya_V12.0.6.0.QJGIDXM_v2_stable_10.0.zip | by greeshan for POCO X3 NFC Ben henüz denemedim ancak en kısa sürede denemek...
  9. ertndrsn

Soru Mıuı Pulse 12.2 Vs Mıuı Endonezya 12.0.8

Bildiğim kadarıyla Greeshan rom Endonezya üzerine inşa ediliyor. Ben henüz o romu denemedim ama benim de aklımda var denemek. Vakit bulduğumda denemek istiyorum. Belki siz değerlendirirsiniz. Linki ekliyorum. Romun son sürümü (Beta): greeshan.ru_POCOX3NFC_surya_V12.0.8.0.QJGMIXM_beta_10.0.zip |...
  10. ertndrsn

Gcam Gcam Kamera Burial 7.3

Hocam bura nere?
  11. ertndrsn

Soru Sorunsuz Vanced ?

Rootsuz versiyonunu kurarsanız problem olmaz. Rootlu versiyon kendini Play Store'dan güncelliyor ve dolayısıyla normale dönüyor.
  12. ertndrsn

Mod Blink KerneL (miui\aops)

Kernelin yeni adı void olmuş sanırım. Adresi de şu: A Poco X3 Kernel Az önce Pulse romda flashladım ve şimdi boot oldu. Umarım memnun kalırım. v0.6'yı flashladım bu arada.
  13. ertndrsn

Araçlar POCO X3 NFC Yararlı Magisk Modülleri

Hocam çok teşekkürler. Bir de benim yıllardır Miui'de aradığım ama bulamadığım bir şey var. Siz alarm ve titreşim ikonlarını sağ tarafa almışsınız bir modülle. Onu kurdum ve istediğim bir şeyi sayenizde yapmış oldum. Yalnız wifi ile sinyal ikonlarının birbirleriyle yer değiştirmeleri mümkün...
  14. ertndrsn

Araçlar POCO X3 NFC Yararlı Magisk Modülleri

MertBeet Hocam neredeyse bütün konuyu okudum. Yardımseverliğiniz için çok teşekkür ederim. Benim bir sorum olacaktı, daha önceden paylaşmış olduğunuz Poco X3 Mod modülünün hem aosp hem de Miui'de çalışacağını söylemişsiniz fakat ilk mesajda o modülü bulamadım. Sonraki mesajlarda ise linkine...
  15. ertndrsn

Mod [POCO X3/NFC] StormBreaker Kernel v8

Romu kurarken magisk flashlamadı bende. Ben romun kernelini hiç denemeden direkt romla birlikte stormbreaker v8 flashladığım için ekstra faydası nedir bilmiyorum. "KCAL Presets" modülünün çalışması için kurdum ben kerneli. Kurarken sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum.
Üst Alt