erginsevdi kullanıcısının son içeriği

1. E

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Bende de MIUI 13 var ama bu saat falan sadece uygulama kasasında (ekranın en sol kısmı) kullanabiliyorum ana ekrana koyamiyorum neden ?
  2. E

Soru MIUI 13 geldi ama kontrol paneli aynı

Oldu hocam çok teşekkür ederim 🖐🏻🖐🏻
  3. E

Soru MIUI 13 geldi ama kontrol paneli aynı

MIUI 13 geldi ama değişik bişey yok uygulama kasası haricinde. Hani kontrol panelinde ekran aydınlatma ve ses dikey vaziyette yan yana olacaktı falan . Bir ayar mi lazım
  4. E

Soru Mi10t ye MIUI 13 ne zaman gelecek

Videodakini yaptım oldu hocam bence ayrı bir konu açılabilir bl kliti açılmadan MIUI 13 veya Endonezya kurulabilmesi üzerine çok teşekkür ederim sana bu bilgiyi verdiğin için (ayrıca telefon hızlandı Endonezya nin son sürümünü kurunca)
  5. E

Hocam videoda indo romunu kurunca xaomi nin kendi mesajlaşma uygulamaları mi geliyor ????
  6. E

Peki nasıl yapacaz yol gösterebilir misiniz 1650408199 Nasıl yapacaz hocam 1650408622 Burdan stable recovery indirdim sonra napiyorum hocam
  7. E

Peki onu nasıl yukleyecez yine miflash ile mi ? 1650363927 Hangi ülkenin romu yüklü hocam Türkiye mi
  8. E

Sistemde açık olmaz mı ? Telefonda güvenlik önemli benim için o yüzden hocam korkuyorum firmanın vermediği başka bir sürümleri yüklemekten
  9. E

Arkadaşlar global güncelleme ne zaman verilir acaba ? (Costum rom falan demeyin root atmak istemiyorum)
  10. E

Soru Mi10t alınır mı hala

Alınır ama dolar kurundan dolayı 8 9 bin görünüyor piyasada bu telefon 8 9 bine değmez ama genel piyasaya baksakta uygun performanslı telefon yok aslinda şimdi telefon alınmaz
  11. E

Uygulama Mi 10t için gcam var mı ve root gerekiyor mu

Arkadaşlar gcam için twrp root gerekiyor mu ? Direk APK olarak kullanabiliyor muyuz ve rica etsem bana kullandığınız memnun kaldığınız gcam linki atabilir misiniz
  12. E

Yardım Hareketli miui duvar kağıdı

Arkadaşlar hani kilit ekranında mars gezegenin geniş halı oluyor kiliti açınca ana ekranda yaklaşıyor ya yer yüzüne . Bu duvar kağıdına nasıl ulaşabilirim miui12 ile gelmedi mi özellik benim telefonda yok yüklemenin yolunu gösterirseniz sevinirim
  13. E

Çözüldü Şarj çabuk mu bitiyor ?

Amazona iade ettim hocam mi10t aldım şimdi memnunum 6 7 saat ekran alıyorum işimi görüyor
  14. E

Yardım Miui 12.5 neden Xiaomi nin kendi mesaj uygulaması arama ekrani rehberi yok?

Arkadaşlar arama ekranı falan hep Google in arama ekranı ve mesaj uygulaması da öyle rehber falan da. Bunu eski Xiaomi ekranına dönüştüremiyor muyuz
  15. E

Ana Başlık Poco F3 / Redmi K40 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Oo çok iyi valla hemen bl kilidini kırıyorum atıyorum bu romu.
Üst Alt