Çözüldü Şarj çabuk mu bitiyor ?

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Arkadaşlar telefonu alalı 2 gün oldu ekran süresi 4 5 saat anca alabiliyorum ki hiç oyun oynamıyorum whatsapp Instagram başka yok oda çok sık değil ara ara. Akşama zor yetiriyorum son güncelleme var şuan. Telefonu iade edip mi 10t alsam mı acaba arada kaldım

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Arkadaşlar telefonu alalı 2 gün oldu ekran süresi 4 5 saat anca alabiliyorum ki hiç oyun oynamıyorum whatsapp Instagram başka yok oda çok sık değil ara ara. Akşama zor yetiriyorum son güncelleme var şuan. Telefonu iade edip mi 10t alsam mı acaba arada kaldım

Cihazınız amoled ekranlı ve gayet güzel bir cihaz. Mi10T bildiğiniz gibi neredeyse 10 aylık bir cihaz. Değer mi ? Bence değmez. Telefonunuza biraz zaman tanıyın. Güncelleme ile daha düzene girecektir.

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
erginsevdi, Garantisiz cihaz ise 10T alın
Garantili amazondan aldım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazınız amoled ekranlı ve gayet güzel bir cihaz. Mi10T bildiğiniz gibi neredeyse 10 aylık bir cihaz. Değer mi ? Bence değmez. Telefonunuza biraz zaman tanıyın. Güncelleme ile daha düzene girecektir.
Acaba benim telefonda mi sıkıntı onu merak ediyorum çünkü millet bataryasini övüyordu

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
erginsevdi, O zaman biraz zaman verin 2 günlük telefondan tam verim alınmaz daha...

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Garantili amazondan aldım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Acaba benim telefonda mi sıkıntı onu merak ediyorum çünkü millet bataryasini övüyordu

Hocam, herkes bir şey söyler. Birine göre şebeke çekim alanı öyle güzeldir ki cihaz şebekeden şarj harcamaz, kimine göre ortam sıcaktır fazla şarj harcar v.b. Elinizdeki cihaz sanırsam 4500 mah. Üstelik sd870. Eğer iade edip Mi11T pro alırım derseniz iade edin. Ama mi10t ye geçiş için değmez, biraz zaman verin derim. 5-9 saat arası oynar ekran süresi.

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
5 6 saat görsem yeter valla biraz daha kullanayım bakalım . Bu arada mi10t ile pro arasında fark yok ki kamera mp si farklı zaten fotoğrafçı değilim
Hocam, herkes bir şey söyler. Birine göre şebeke çekim alanı öyle güzeldir ki cihaz şebekeden şarj harcamaz, kimine göre ortam sıcaktır fazla şarj harcar v.b. Elinizdeki cihaz sanırsam 4500 mah. Üstelik sd870. Eğer iade edip Mi11T pro alırım derseniz iade edin. Ama mi10t ye geçiş için değmez, biraz zaman verin derim. 5-9 saat arası oynar ekran süresi.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
5 6 saat görsem yeter valla biraz daha kullanayım bakalım . Bu arada mi10t ile pro arasında fark yok ki kamera mp si farklı zaten fotoğrafçı değilim

Mi11tpro dedim hocam. Bir aya tanıtılacak sanırım. Mi10T ile pro arası evet, fark yok.

caliskansahis44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
Şu konudaki optimizasyonu yapıp bir deneyin. Bir de şuan pil-performans menüsünden android sistemi nin yüzde kaç olduğuna bakın, işlemden sonra ne kadar olduğuna bakın.

1. Telefonunuzun şarja takılı olması gerekiyor.
2. 100% şarj durumunda olması gerekiyor.
3. Telefon açık durumda olmalı. Yani kapalı olmamalı.
4. Telefon kullanılmamalı.
5. Telefonda aktiv bir işlem yapılmamalı (örnek muzik çalmamalı, vidyo izlenmemeli) ( en az 30 dakika )

Üst Alt