Yardım Poco f3 de uygulamalar tek ekranda olmuyor

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Arkadaşlar ben eskiden Redmi kullanıyordum oradan alışkanlık olmuştu tüm uygulamalar ekranda oluyordu böyle asagidan yukarı çekmede falan değil bunu duzeltemiyor muyuz acaba ? Ve poco başlatıcı yi nasıl değiştirebilirim Mİ başlatıcı koyamıyor muyuz

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merhaba Hocam. Miui Launcher için Root Lazım Veya Custom Rom. Onun İçinde BL Kilidi Açmanız Lazım. Cihaz Garantili ise Garanti Dışı kalır. Eğer Yurt Dışı ise işlemlere Başlayabilirsiniz.

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Merhaba Hocam. Miui Launcher için Root Lazım Veya Custom Rom. Onun İçinde BL Kilidi Açmanız Lazım. Cihaz Garantili ise Garanti Dışı kalır. Eğer Yurt Dışı ise işlemlere Başlayabilirsiniz.
Garantili ama hocam miflash ile stock rom atsam garanti kapsamına girmez mi yine ve hani rom var öyle ben biraz baktım da hep poco olarak costum romlar var

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Garantili ama hocam miflash ile stock rom atsam garanti kapsamına girmez mi yine ve hani rom var öyle ben biraz baktım da hep poco olarak costum romlar var
Mi Flash ile Yükleyeceğiniz tüm Romlar Stock Rom O Yüzden Poco olarak gözüküyor.

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Mi Flash ile Yükleyeceğiniz tüm Romlar Stock Rom O Yüzden Poco olarak gözüküyor.
Onu biliyorum hocam hani dedim ki eğer garantilik bir işim olursa miflash atarım gönderirim sorun değil. Ben costum rom olarak mı launcher kullanan var mı bildigin

karizma6080

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ilter
Cihazım
Poco f3
Meslek
Kimyager
Konular
0
Onu biliyorum hocam hani dedim ki eğer garantilik bir işim olursa miflash atarım gönderirim sorun değil. Ben costum rom olarak mı launcher kullanan var mı bildigin
Benim bildiğim miuivn rom var, MIUI launcher kullanan ve arama SMS uygulamalarıda MIUI.

M2012K11AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
MiuiMıx rom var miui başlatıcı kullanıyor.

Üst Alt