erdmklc1 kullanıcısının son içeriği

1. erdmklc1

Yardım Sanal Tuşları Degiştirme

Orjinali gelmeden kurman hata bir çok yenilik yok o yüzden normal yani orjinal güncellemeyi beklemen lazımdı.
  2. erdmklc1

Haber Xiaomi Mi A2 Lite İçin Android Pie (Android 9) Beta Programı Başladı!

Beta programı ne oluyor biz kullanabiliyormuyuz ?
  3. erdmklc1

Yardım Xiaomi A2 Lite mi apps yok

A2 Lite saf android olduğunu bilerek aldım daha önce kullanmasam android one katılacağım yukardaki sözlere general mobile androidone kullanıyor ayarlarına bir giriyorsun bir sürü özellik var. TELEFON 18:9 formatında ve ayarlarında uygulama ölçekleme yok bumu saflık? genaral mobilde var zaten...
  4. erdmklc1

Yardım Xiaomi A2 Lite mi apps yok

Kendin indirebilirsin bir sorunu olmuyor diğer sorunlar için android pie yi bekle o güncelleme gelince daha kullanışlı olacak telefon bende bazı sorunlardan şikayetçiyim ama Andorid Pie çözecek olayı diye düşünüyorum.
  5. erdmklc1

Soru A2 LİTE SORUNLARI

Genaral Mobile de android one bi bakın arayüzüne ayarlarına falan. Onlara saf olmuyo mu bu andorid ? 1539519687 Marka meselesi bak GM 9 çıktığı an Andorid PİE güncellemesi aldı bizimkilerde tarih yok. Aynı şekilde dediğim tam ekran sorunları falan bu güncelleme ile gidiyor android one olması...
  6. erdmklc1

Soru A2 LİTE SORUNLARI

Bu telefonu çat pat yapıp çıkarmışlar piyasaya resmen. Tamam saf android anladıkta telefonda hiçbir ayara dokunamayıoruz ki 5.9 inch ekranın 5 inchi bize kalıyor resmen alt panel tuşlar büyük yerleri değişmiyor rengi değişmiyor kapanmıyor uygulamalarda tam ekran sorunları arayüzü çok saçma tek...
  7. erdmklc1

Yardım A2 lite kamerası çok kötü

Telefonunuzda sorun olabilir bende kullanıcıyım çok memnunum fakat güncelleme ile düzelecek bazı noktaları var bunlar her cihazda oluyor zaten. Ayarlarına bakın bir
  8. erdmklc1

Yardım Pubg oynarken çentik kapatamiyorum

Çentikli telefonların hepsi öyle kardeşim iphone x olsun p20 olsun ona yapacak bişi yok ters bir durumda değil zaten
  9. erdmklc1

Soru Xiaomi Mi A2 Lite android pie ne zaman gelcek

Sürüm yayınlanmaya başlayınca hangi telefona hangi aralıklarda gelecekleri söylendi A2 ve A2 Lite ye sonbaharın sonuna doğru ondan sonra ise A1 e gelecek.
  10. erdmklc1

Tarih verildi A2 ve Lite Sonbaharın sonuna doğru denildi geç kalınıyor ama bunada şükür
  11. erdmklc1

Yardım Mi A2 Lite Uygulamalarda Tam Ekran Sorunu

Aynı tepkiyi bende verdim 18:9 formatlı telefonda uygulama ekran ölçeklemesi yok bahaneleri güncelleme Google işte
  12. erdmklc1

Dediğiniz doğru fakat bu çentikli ekran telefon sorunları var güncellemeyi ilk buna vermesi gerekirken gidip General Mobile vermesi sinirimi bozuyor bizi sonabara erteliyorlar. Bu sorunlar andorid 9 da giderildi LG den geçtim 8 de sorun vardı 9 geldi sorunu kalmadı bekliyoruz.
  13. erdmklc1

Hiçbir özellik yok o dediğiniz ayarlar Andorid 9 da geldi zaten bize daha vermediler o güncellemeyi General Mobile yalamakla meşgul şuan Google Xiaomi ile ilgilenmiyo.
  14. erdmklc1

Yardım SANAL TUŞ UYGULAMASI

Telefonlarda alt tarafta bulunan sanal tuş için uygulama varmı yer değiştirme renk değiştirme gibi bilen varsa yazabilir mi
  15. erdmklc1

Baktım varmış Andorid One de açıklamasını yapmış Ekim Kasımda gelir diyorlar bekleyelim bakalım.
Üst Alt