ene kullanıcısının son içeriği

1. ene

Rom Xiaomi Mi11 Ultra - XiaomiEu Android 13 MIUI 14

ındırdığım rom dosyası ıçersınde (Windows install with data format.cmd ve uptade )dosyaları yok malesef ekledığım dosyadan görebılırsınız yanlıs dosyamı ındırdım acaba resımde dosya ısmıde yazıyor zaten anlamadım
  2. ene

Çözüldü Poco X3 Android ve MIUI güncellemesi

otadan yapamadım twrp ile başarılı bir şekilde kurdum musti27 arkadaşın dediği gibi romda hatalar var misal ayarlar arama tam bulmuyor ,tam ekran görünüm modunda yandan yiterek ileri geri yani tam ekran hareketleri ilk etapta çalıştı sonra gitti ve ne yaptıysam olmadı,ve hemen eski versiyona...
  3. ene

teşekkürler ota dan deniyeceğim yazarım
  4. ene

poco x3 nfc telefonum şu an android 10 ve miui 12.07 .miui 12.5 ve android 11 rom buldum.şuanki android 10 olan telefonuma bu romu mi flash la yüklesem brick olurmu .çünkü android 10 üzerine android 10 olan bi rom yüklemeliyim diye biliyorum.acil cevap lütfen
  5. ene

Yardım Poco X3 android 11 gelmedi

poco x3 nfc telefonum şu an android 10 ve miui 12.07 .miui 12.5 ve android 11 rom buldum.şuanki android 10 olan telefonuma bu romu mi flash la yüklesem brick olurmu .çünkü android 10 üzerine android 10 olan bi rom yüklemeliyim diye biliyorum.acil cevap lütfen
  6. ene

Yardım Sim Kartsız/Mobil Verisiz Bootloader Mümkün Mü ? (MI Hesabı Oluşturulmuş)

telefonum simi tanımıyor ve wifi ye bağlanamıyor dolayısı ile mi accound şifremi bilssemde internete bağlanamadığım için telefon kurulum ekranında kalıyor twrp den bu kilidi kaldırıp telefonumu kilit sormadan açabilirmiyim yardımcı olacak arkadalara teşekkürler telefonum poco x3 bide imei tamir...
  7. ene

Recovery Redmi Note 6 Pro Tulip Orange Fox Kurulumu

teşekkürler
  8. ene

Recovery Redmi Note 6 Pro Tulip Orange Fox Kurulumu

Twrp den Orange Fox geçmek için bu dosyayı indirip direk yükleyebilirsiniz. nereden twrp denmi mi falsh lamı yükleyecez
  9. ene

Soru Mi 6 bölge değişmiyor?

Avrupa kararlı global rom yükledim ama Benimde bölge çin ve değişmiyor rom yüklemeden önce istediğim bölge seçebiliyordum Avrupa rom da bölge neden çin olur ki anlamadım düzeltilebilir mi acaba sebebi nedir acil yardım bekliyorum teşekkürler
  10. ene

Yardım Açık olan bootloader kilidini kapatma

Evet bu sorunun cevabı önemli bilen yokmu acaba
  11. ene

Soru Bootloader kilidini kapatma

Bende öyle biliyorum ama deneyen yok galiba
  12. ene

Tema Samsung Sans Yazı Tipi Fontu

benim tel note 8 pro ondan olmamış olabilirmi
  13. ene

Tema Samsung Sans Yazı Tipi Fontu

Magisk Modülü nü yükledim fonlar içinde bulamadım nasıl uygulayacağız detaylı bilgi veren yokmu açık seçik lütfen arkadaşlar bu font için samsunga dönecem
  14. ene

Tema Yüksek kalite ZİPPO Kilit ekranı sesl

ben yaptım root browserle üerinde yıldırım işareti var
  15. ene

Mod Status Bar XL (MIUI 9) Durum Çubuğu Saat & Pil & Şebeke adı boyutları büyütme

redmi note 8 pro hiç büyümedi neden acaba miui 11
Üst Alt