Yardım Poco X3 android 11 gelmedi

Furry4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fuat
Cihazım
Poco X3
Konular
5
Bugün Poco X3 cihazım elime ulaştı. MIUI 12.0.6.0 güncellemesini yaptım. Fakat telefon android 10 ve sistem güncellemesi yok. İnternette cihazın android 11 güncellemesini aldığını yazıyorudu. Sorun nedir?

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36
Bugün Poco X3 cihazım elime ulaştı. MIUI 12.0.6.0 güncellemesini yaptım. Fakat telefon android 10 ve sistem güncellemesi yok. İnternette cihazın android 11 güncellemesini aldığını yazıyorudu. Sorun nedir?
hocam öncelikle profil fotoğrafınız foruma uygun mu kontrol etmenizi isteyeceğim zira ben forum kurallarına pek aşina değilim ama pek uygun gibi gözükmüyor drunk~~

Hocam eğer gelmediyse biraz daha bekleyin, yine gelmezse twrp recovery ile android 11 romunu indirip yükleyebilirsiniz(Birde xiaomi tool v2 var,çok sevdiğim bir araç ama android 11 romunu oradan yükleyebilir misini bilmiyorum)

Furry4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fuat
Cihazım
Poco X3
Konular
5
hocam öncelikle profil fotoğrafınız foruma uygun mu kontrol etmenizi isteyeceğim zira ben forum kurallarına pek aşina değilim ama pek uygun gibi gözükmüyor drunk~~

Hocam eğer gelmediyse biraz daha bekleyin, yine gelmezse twrp recovery ile android 11 romunu indirip yükleyebilirsiniz(Birde xiaomi tool v2 var,çok sevdiğim bir araç ama android 11 romunu oradan yükleyebilir misini bilmiyorum)
Düzenledim hocam sağolun

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Poco X3 romları halihazırda Android 10 olarak görünüyor,şuanlık için güncelleme görünmeme sebebi bu.
Ancak gelecektir beklemede olun

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Furry4, StreX,

EEA Avrupa Kararlı Rom için Android 11 sürümü mevcut.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Furry4, StreX,

EEA Avrupa Kararlı Rom için Android 11 sürümü mevcut.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Selamlar archesm hocam,bu konuyu görmüştüm ancak halihazırda rom geri çekilmiş,şuan poco x3 modeli için kullanıma sunulmuş ota ile güncelleme yapılacak Android 11 yok
ek olarak konuyu açan arkadaş da Türkiye romunda ve kilidi kapalı gibi duruyor,geri çekilmiş bir avrupa romunun iş göreceğini sanmam.

cankatsan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cankat
Cihazım
note 9 pro max
Konular
0
Geri çekilen romu kullanıyorum, gördüğüm tek sorun görüşme sonrası ekranın açılmaması, tuşla kapatıp tekrar açmak gerekiyor. Xiaomi eu'dan sonra google feed'e kavuşmak güzel oldu.

NeSSeN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Geri çekilen romu kullanıyorum, gördüğüm tek sorun görüşme sonrası ekranın açılmaması, tuşla kapatıp tekrar açmak gerekiyor. Xiaomi eu'dan sonra google feed'e kavuşmak güzel oldu.

Selamlar archesm hocam,bu konuyu görmüştüm ancak halihazırda rom geri çekilmiş,şuan poco x3 modeli için kullanıma sunulmuş ota ile güncelleme yapılacak Android 11 yok
ek olarak konuyu açan arkadaş da Türkiye romunda ve kilidi kapalı gibi duruyor,geri çekilmiş bir avrupa romunun iş göreceğini sanmam.
Bende hala kullanmaya devam ediyorum herhangi bir problem yaşamadım şuana kadarki problemler çözüldü zaten tek sıkıntı arkadaşın dediği gibi aramadan sonraki ekran olayı onuda sensör problemim var zannediyordum ama arkadaş yazınca genel bi sorun olduğunu gördüm , şuanda bu roma uygun kernel yok yani birkaç tane denedim olmadı açılışta kaldı denemenizi tavsiye etmem profilimde konu hakkında konulara yazdığım şeyleri görebilirsiniz kernel durumu ve android 11 ile ilgili deneyimlerimi .

ene

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
pocofone
Konular
0
poco x3 nfc telefonum şu an android 10 ve miui 12.07 .miui 12.5 ve android 11 rom buldum.şuanki android 10 olan telefonuma bu romu mi flash la yüklesem brick olurmu .çünkü android 10 üzerine android 10 olan bi rom yüklemeliyim diye biliyorum.acil cevap lütfen

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
poco x3 nfc telefonum şu an android 10 ve miui 12.07 .miui 12.5 ve android 11 rom buldum.şuanki android 10 olan telefonuma bu romu mi flash la yüklesem brick olurmu .çünkü android 10 üzerine android 10 olan bi rom yüklemeliyim diye biliyorum.acil cevap lütfen
Acil cevaplık bir durum yok hocam. Forum'da kimsenin başkasına acil cevap verme yükümlülüğü de yok. Başka bir konuda yazdım size sorunuzun cevabını.

Üst Alt