Doğukan.unalan kullanıcısının son içeriği

1. Doğukan.unalan

Rom PixysOS v6.3.2 | Official ~ Miatoll

Hocam eline sağlık bunu buldum yukleyememistim . Magisk sürümü güncelleyince yükledim. Bu sorunla karşılaşan varsa magiski guncellesin.
  2. Doğukan.unalan

Hocam hızlı şarji 18w kullaniliyor (ölçümlerime göre 10w olarak) 33w kullanilmiyor bir çözümü var mi sizde aceba ?
  3. Doğukan.unalan

Teşekkürler hocam elinize sağlık tekrardan .
  4. Doğukan.unalan

Bu romda kamera direk yüklü olarak mı geliyor demek istemiştim . çünkü diğer aosp romları denedğimde sonradan kurulum yapınca kamera sorun yaratıyordu.
  5. Doğukan.unalan

Hocam elinize sağlık. Note 9 pro da miui kamera stabil çalışıyor mu aceba ve ek bir yükleme yapiyor muyuz?
  6. Doğukan.unalan

Soru Yeni Rom Mobil Bağlantı Sorunu

Hocam bence durum normal Vodafone'da maalesef ki aşırı bir dalgalanma var bu durumu ben de yaşadığım için operatörumu degistirmistim . Ayrica Vodafone da Limitsiz sosyal medya tarifesi vs varsa orda yanlis hatirlamiyorsam 3 mbps gibi bir hız sınırı da var.
  7. Doğukan.unalan

Soru Yeni Rom Mobil Bağlantı Sorunu

Farklı bir yazılım ile deneyebilirsiniz diycem de global sürümde böyle bir olay varsa sanmıyorum yazılımsal bir problem olduğunu yüksek ihtimal hat ile alakalı . Speedtest sitesinden hız testini atarsanız daha iyi olur. Vodafone Operatörü genelde pingi en yüksek olan operatör oluyor bu yüzden...
  8. Doğukan.unalan

Yardım Şununla aç buga giriyor

Hocam apk olarak dene başka bir sürümü. Bende bu şekilde çözüldü sorun.
  9. Doğukan.unalan

Yardım Şununla aç buga giriyor

Hocam google playden mi dosya yöneticisini indirip kurun . Sorun çözülüyor . Bundan sonra o dosya yoneticisini kullanın.
  10. Doğukan.unalan

Yardım Vowifide ses gitmiyor

Yazilimla alakalı değilse sorun. Wowifi ve Volteyi özellikle Türk Telekom kullanıcısı iseniz . İphone gibi veya Samsung gibi bir cihaza takip kapatip açın.
  11. Doğukan.unalan

Yardım joyeuse aosp

Dediğiniz romları denedim hiçbir sorun olmuyordu bende fakat asla önermem öncelikle kamera çok kötü oluyor ardina pil miui kadar stabil olmuyor bazilari turbo sarji desteklemiyor. 18W ile sarj ediyor. Tek iyi yani cihaz daha akıcı oluyor başka hiçbir artisi yok . Tavsiye için geçmeyin derim...
  12. Doğukan.unalan

Rom Bootloop Problemi

orangefox yüzünden olabilir eski sürüme dönmeyi deneyin. Olmazsa mi flash ile yeniden sıfır kurulum yapin bl kilidi kilitlemeden.
  13. Doğukan.unalan

Rom Xiaomi.eu Redmi Note 9 Pro | MIUI 14.0.3.0 SJZMIXM

14 kullanacaksaniz önerim 14 Eu yönünde. Şuan kullaniyorum endonezya ve globalden iyi.
  14. Doğukan.unalan

MIUI 11 Redmi Note 9 Pro'yu Zirvede Bırakmak

Evet pil performans bakımından en iyisi diyebilirim 11.02 kullanmistim gayet iyiydi
  15. Doğukan.unalan

MIUI 11 Redmi Note 9 Pro'yu Zirvede Bırakmak

Endonezya 11.01 fastboot Endonezya 11.02 fastboot
Üst Alt