djmamiy kullanıcısının son içeriği

1. djmamiy

Gcam [RN7 - OTHER] Google Kamera 7.0.009 V13 [TÜRKÇE][STABİL][GÜNCEL]

Note 7 hangi gcam versiyonu nu yüklesem sürekli duruyor hatası alıp açılmıyor son mui 11 güncellemsinden sonra daha önce böyle sorun yoktu her geliştiricinin uygulamasını yüklediimde çalışıyordu neden acep hiçbir gcam versiyonu uygulamsı çalışmıyor wasntme~~
  2. djmamiy

Yardım Redmi Note 7 Pasaport kardeşliği

pasaport um mevcut kayıt yapabiliriz istanbul bayrampaşa benim cihaz 4/64 mavi imei = 8688800 ile başlıyor imei
  3. djmamiy

Sohbet Redmi note 7 kullanıcı yorumları

bende kodları girince disable sonra girince enable oldu çalışııyor kod redmi note 7
  4. djmamiy

teşekkürler zaten kimse yapmayıp o yapıyorum ve urfadayım diyince uzak durdum bilgilendirme için tekrar teşekkür ederim
  5. djmamiy

bilmeyene iteleme taktiği ama kimse yemez note 7 yi alacak adam yübin mesaj okumuş bilgi biriidir kerizmi alsın ;)
  6. djmamiy

pasport kayıt ücretini 2 ye bölmüş olacağız 615 / 2 yani *
  7. djmamiy

kardeş biraz bekleyelim sonuçta 8 ay süreç var sonraaında olmadı ortak bir pasoport ahalletmeye çalışırız olurmu hangi il ilçe desiniz ?
  8. djmamiy

Güle Güle Kullanın ileriye dönük imei atma olayı çıkamrı acaba bilginiz varmı daha önceden imei atılmayıp daha sonra atılan cihaz oladumu ?
  9. djmamiy

Yardım redmi note 7 imei kaydı ortak aranıyor

Teşkkürler daha iyisi sizin olsun inşallah Mavi Renk 4 / 64 Gb 240 Dolar 1 Hafta Oldu
  10. djmamiy

Yardım redmi note 7 imei kaydı ortak aranıyor

Dubaiden global versiyon 4/64 redmi note 7 getirttirdim 8 ay süre var ime çözüm olayı çıkar diye bekliyorum ortak kayıt yapabilmemiz için hangi bilgiye ihtiyacın var ime vey atam model bilgisi gibi mi iletişime geçebiliriz
Üst Alt