Sohbet Redmi note 7 kullanıcı yorumları

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Biraz önce, piyasadaki satılık Redmi Note 7 ilanlarını inceledim de, millet zıvanadan iyice çıkmış... Kayıtlı garantili resmi satışı 2 bin lira olan telefona kayıtsız ve garantisiz olarak 1900 lira isteyenler var, taban fiyat olarak en düşük 1500 yazan var... Daha da kötü olanı, bir çok satıcı "kayıtsız" olduğu hususunu belirtmemiş... Allah; bu gibilerin, kazandığı/kazanacağı paranın hayrını bereketini göstermesin... ]:)

djmamiy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Biraz önce, piyasadaki satılık Redmi Note 7 ilanlarını inceledim de, millet zıvanadan iyice çıkmış... Kayıtlı garantili resmi satışı 2 bin lira olan telefona kayıtsız ve garantisiz olarak 1900 lira isteyenler var, taban fiyat olarak en düşük 1500 yazan var... Daha da kötü olanı, bir çok satıcı "kayıtsız" olduğu hususunu belirtmemiş... Allah; bu gibilerin, kazandığı/kazanacağı paranın hayrını bereketini göstermesin... ]:)
bilmeyene iteleme taktiği ama kimse yemez note 7 yi alacak adam yübin mesaj okumuş bilgi biriidir kerizmi alsın ;)

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
pasport kayıt ücretini 2 ye bölmüş olacağız 615 / 2 yani *
Evet hocam ama tek hattıniz kayıt olmuş olacak yani 2 sim aynı anda kullanamayacaksiniz

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Note 7 bu fiyatla alınmaz. Gider meizu x8 alirim veya garantisiz mi 8 se.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Note 7 bu fiyatla alınmaz. Gider meizu x8 alirim veya garantisiz mi 8 se.
Bu gün telefon alacak olsam, ben hiç sağa sola bakmadan Note 7 alır, tüm güncellemeleri kapatır, 3-4 yıl kullanırdım... ;) Yakın zamanda bu döviz kurları ile fiyatların düşeceğini tahmin etmiyorum...

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Bu gün telefon alacak olsam, ben hiç sağa sola bakmadan Note 7 alır, tüm güncellemeleri kapatır, 3-4 yıl kullanırdım... ;) Yakın zamanda bu döviz kurları ile fiyatların düşeceğini tahmin etmiyorum...
Benim daha note 4le uzun bi süre işim var Allah izin verirse :) Seneye yazın yeni telefon düşünebilirim. Tahminen Redmi note 9 çıkar ve ben de makul fiyata note 7 alıp dediğiniz gibi güncellemeleri kapatıp kullanmaya başlarım :D

djmamiy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Evet hocam ama tek hattıniz kayıt olmuş olacak yani 2 sim aynı anda kullanamayacaksiniz
ben bekleyeyim bi 6 ay kadar son 2 ay çaresiz kaldık pasport bulup kayıt yaptırırız olmadı umre den gelenleri yakalayıp :D

djmamiy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0

bu arkdaşla konuştum attığını söylüyor youtube videoları filan var faceden iletişime geçip sordum fakat urfa imiş ?fikrin nedir ?

Ekli dosyalar

• ewtew.jpg
    ewtew.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 133

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
İnanmayın hocam bu şuan için mümkün değil.

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt