deluciaa kullanıcısının son içeriği

1. deluciaa

Yardım Mi A3 Miui 12 Rom kurma

Sürüm düşürme olmuyor fakat telefonu EDL moda alıp mi flash programı üzerinden telefonu CC9E ye birebir uyarlanan romu kurabilir daha sonra miu stabil romu üstüne kurup Miu 12 telefonu da Mi A3 yerine CC9E olarak kullanabilirsin. Bunun hakkında bir rehber yakında hazırlayacağım yabancı...
  2. deluciaa

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Hayırlı ramazanlar dostlar.
  3. deluciaa

Rehber MIA3 MIUI Fastboot Flasher [ Android 10 Downgrade 9 ]

Merhabalar sağlık sorunları sebebiyle forumda aktif olamadım bu sebepten dolayı cevap veremediğim arkadaşlar kusura bakmasın aynı zamanda sanırım linkler ölmüş konu kilitlenebilirse çok memnun olurum MarcoPasha archesm Merdanstbdw
  4. deluciaa

Hocam merhaba tüm arkadaşlara selam olsun yoğun iş ttemposu yüzünden ilgilenemedim forumla arkadaşlar ben miu 12 çıktığını bile bilmiyorum bu rehber android 10 dan miu 11 kurulumu için hazırlandı geri kalan işlemler sizin sorumluluğunuz altında bunu unutmayın sevgiler saygilar. 1593885929 Hatta...
  5. deluciaa

Rom [Fastboot ROM] Stok Android 10 QFQMIXM Global Sürekli Güncel

Global rom eu rom kurabilirsiniz sıkıntı olmaz
  6. deluciaa

Soru Saf Android mi MIUI mı?

Bence bizim beklentilerimiz hiç bitmez telefonun yazılımı çok iyi olsa bile keşke şu olsaydı illaki deriz bende note 8 pro dan mi a3 geçiş yaptım açıkcası mi a3 daha ergonomik ve ele tam oturuyor redmi note 8 pro ise zor cebe sığıyordu dediğim gibi brklentiler hiç bir zaman bitmez hatta bazıları...
  7. deluciaa

Yardım Mi A3 Görüntülü konuşurken ön kameranın donması

Global rom yüklü telefonumda aynı sorun bende var bilemiyorum sorunu ama çözümü henüz bulamadım
  8. deluciaa

Bilmiyordum bunu gerçekten öğrenmiş oldum teşekkürler
  9. deluciaa

Aynen katılıyorum 1591302768 Alacağınız telefonun a ve b slotu nasıl kontrol edeceksiniz hocam
  10. deluciaa

Sizi çok iyi anlıyorum bende sizin gibiydim lakin redmi note 8 pro vardı önceden bende o telefonda bl kilidini açarken bile telefonu çöp olan arkadaşlarım vardı A3 aldıktan sonra çok özgür olduğumu hissediyorum
  11. deluciaa

Rom [Android One] [Android 10] - EEA Avrupa Kararlı 11.0.2.0 OTA Rom ve Fastboot Rom İndirme Bağlantısı

Bilgilendirme için teşekkürler hocam hayırlı olsun.
  12. deluciaa

Rom [Android One] [Android 10] - EEA Avrupa Kararlı 11.0.2.0 OTA Rom ve Fastboot Rom İndirme Bağlantısı

Hocam merhaba herhangi bir problemle karşılaşmadım ben.
  13. deluciaa

Rica ederim bu rehberdeki adımları takip ettiğiniz sürece her iki slota da MIUI rom kuruluyor siz eğer tekrardan stok roma dönüş yapmak isterseniz muhakkak aktif slot a olması gerekiyor fakat siz geri dönüş yapmak istemediğinizi beyan ettiniz bu durumda bu rehberdeki adımları uygulayın herhangi...
  14. deluciaa

Rom [Android One] [Android 10] - EEA Avrupa Kararlı Rom V11.0.2.0.QFQEUXM İndirme Bağlantıları

Yeni güncelleme https://forum.miuiturkiye.net/konu/android-one-android-10-eea-avrupa-kararli-11-0-2-0-ota-rom-ve-fastboot-rom-indirme-baglantisi.81586/
Üst Alt