Dayle kullanıcısının son içeriği

1. Dayle

Yardım Apple watch kadranını Amazfit GTS'e uyarlamak

Hocam dosyaları atabilir misin , forum olarak faydalanalım sizden rica ediyorum. Yada temayı port ederken nerelerden yardım aldın benim python bilgim var belki kendim yapabilirim.
  2. Dayle

Rom [8.1][PORT][Durduruldu] Mi A1 Epic Rom

TWRP de dokunmatik sapıttı daha kerneli bile yükleme bile yapmadım. Mi flash ile stock roma döndüm dokunmatik sapıtması var telefon rahmete ulaşıyor galiba. Bi şekilde eski twrp yi yükledim dokunmatik sorunu geçti ordan yeni twrp flashlayıp miui ı tekrar kurudm şuanlık sıkıntı yok.
  3. Dayle

moun 6.2 kernel yükledim wifi açılmıyor ne yapabilirim ?
  4. Dayle

Bende şuan havoc os 9.0 var brick olayı stock 9.0 içinmi ?
  5. Dayle

Çözüldü Erasing boot failed maybe the device is locked [HATASI]

Bootloader unlock yaptıktan sonra sorunum çözüldü teşekkür ederim.
  6. Dayle

Çözüldü Erasing boot failed maybe the device is locked [HATASI]

Arkadaşlar stock roma dönmek için mi flash toll uygulamasını kullanıyordum kurulum güzel gidiyordu lakin kurulum bittikten sonra telefon boot edilmiyor. Tekrar flashlamak istedğimizde ise yukarıdaki hatayı veriyor ne yapmalıyım ?
  7. Dayle

Yardım MİUİ EPİC Romdan Başka Romlara Geçmek

Stock roma dönmeme gerek yok değil mi ? Bir yazınızda görmüştüm.
  8. Dayle

Yardım MİUİ EPİC Romdan Başka Romlara Geçmek

Mi a1 cihazıma miui epic rom yüklü romdan sıkıldığım için başka romlara geçmek istiyorum. Telefondan beklentim hız pil ve kamera. Fraco kernel veya extreme kernel yükleyebileceğim google pixel 3 kamerasını destekleyen bir rom olması yeterli. Rom önerisi ve o roma nasıl geçebileceğim hakkında...
  9. Dayle

Haber 4.9 Kernel ile derlenen LineageOS 16.0 Deneysel olarak paylaşıldı

Miui 10 Epic den bu roma nasıl geçebilirim ?
  10. Dayle

Soru Mİ A1 Epic Rom Viper4 Yüklemek

magiskten driver kurma bildirisi geldi kurdum düzeldi. Rom - [ROM][PORT] Mi A1 için Miui 10 Yükleme Rehberi
  11. Dayle

Evet aynı hata.
  12. Dayle

Arkadaşlar başlıktaki telefonuma viper4 yüklemek istiyorum öncelikle magiskten ve twrp den yükleyemiyorum. Zip çıkarma hatası veriyor ne yapmalıyım ?
  13. Dayle

Yeni güncelleştirme geldi. Konuya eklenirse güzel olur. Ayrıcak yeni güncellemenin nasıl kurulacağını anlatırmısınız ?
  14. Dayle

Kernel MI A1 İçin Overclock Kernel

miui romlu mi a1 e yüklesek nolur ?
  15. Dayle

Arkadaşlar romu çökerttiğim için romu tekrar flashladım. Açılış ekranın güvenlik için mi hesap şifresini ve wifi şifresini sordu wifi şifresini giriş ekranın klavye ortaya çıkmadığı için telefonu bekliyorum.
Üst Alt