Yardım MİUİ EPİC Romdan Başka Romlara Geçmek

Dayle

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi A1
Konular
3
Mi a1 cihazıma miui epic rom yüklü romdan sıkıldığım için başka romlara geçmek istiyorum. Telefondan beklentim hız pil ve kamera. Fraco kernel veya extreme kernel yükleyebileceğim google pixel 3 kamerasını destekleyen bir rom olması yeterli. Rom önerisi ve o roma nasıl geçebileceğim hakkında bilgi verebilir imisiniz ?

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Mi a1 cihazıma miui epic rom yüklü romdan sıkıldığım için başka romlara geçmek istiyorum. Telefondan beklentim hız pil ve kamera. Fraco kernel veya extreme kernel yükleyebileceğim google pixel 3 kamerasını destekleyen bir rom olması yeterli. Rom önerisi ve o roma nasıl geçebileceğim hakkında bilgi verebilir imisiniz ?
Başka romlara geçmek için Wipe menüsünden Format Data işlemini yapın ve yüklemek istediğiniz Rom'un paylaşıldığı sayfadaki kurulum adımlarını takip edin.

Oyla:

Dayle

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi A1
Konular
3
Başka romlara geçmek için Wipe menüsünden Format Data işlemini yapın ve yüklemek istediğiniz Rom'un paylaşıldığı sayfadaki kurulum adımlarını takip edin.

Stock roma dönmeme gerek yok değil mi ? Bir yazınızda görmüştüm.

Oyla:

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Stock roma dönmeme gerek yok değil mi ? Bir yazınızda görmüştüm.
Hayır yok. Google camera için 8.0dan önceki sürümlerde dönüş yapmak gerekir, bunun dışında bir geri dönüş söz konusu değil :)

Oyla:
Üst Alt