Darkman52 kullanıcısının son içeriği

1. Darkman52

Rehber Note 9 Pro ( JOYEUSE ) Twrp ve Root

Teşekkürler hocam faydalı konu
  2. Darkman52

Çözüldü eu rom yükleyemiyorum

Hocam Çok Zor Oldu Ama Çözüme Ulaştım İnanın Bilgisayarın Başına Oturduğumda Saat 1 Buçuktu. Teşekkür Ederim Yorumun İçinde Ayrıca.
  3. Darkman52

Şuan Deniyorum Bunu Hocam Açılış Ekranında Şuan 10 Dakika Falan Bekleyeyim Son Durumu Bildiririm Buraya. 1567977201 Evet Hocam Bi 20 Dakikalık Uğraş Sonucu Telefonum Açıldı. Teşekkür Ederim Hepinize.
  4. Darkman52

"Twrpden wipe ->advanced wipe (dalvik cache,cache,system,data) seçeneklerini seçip alttaki sürgüyü çekin. Ardından tekrar wipe kısmından format data deyip yes yazıyoruz. Geri gelip reboot ->recovery diyoruz twrp yeniden başlıyor. Sonrasında romu telefona atıp install kısmından bulup alttaki...
  5. Darkman52

Deniyorum Şuan. Daha Önceleri Unlocked Yazısının Orda Yuvarlaklar Dolardı Şimdi Hiçbir Hareketlilik yok.
  6. Darkman52

Arkadaşlar en az 15 kez denedim twrp üzerinden eu rom flaşlayamıyorum açılış ekranında takılı kalıyor. Yardımlarınızı Bekliyorum
  7. Darkman52

Yardım Mikrofonlar ters döndü

Bu sorun yaklaşık 3-4 aydır devam ediyor bu zamana kadar aldığım güncellemelerle romu yeniden yüklemek aynı şey olmazmı
  8. Darkman52

Yardım Mikrofonlar ters döndü

Evet arkadaşlar gürültü engelleyici mikrofon karşıya ses gönderirken sağ alttaki ana mikrofon gürültü engelliyor. 2 mikrofonun görevleri bu olmadığı için dolayısıyla karşı tarafa sesim boğuk ve aşırı gürültülü gidiyor. Buna nasıl bir çözüm bulabilirim inanın telefon görüşmesi yapılamayacak...
  9. Darkman52

Yardım miui güncelleyemiyorum

Gördüğüm Buydu. Ve Demişsiniz Beklerseniz Otadan Alabilirsiniz ( Ota Guncelleyici Demi ) Otaya Gelmeden Arkadaşlar Nasıl Yukelebiliyor. Romumdan Memnunum Bu Arada Tek Sıkıntım Kulaklık Ses Sıkıntısı Hemde Biraz Öğrenmek Teşekkürler. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Darkman52

Yardım miui güncelleyemiyorum

Merhabalar Mi 6 Telefonumu Alalı Daha 3 Gün Oldu Şuanki Sürümüm 9.0.2.0 Sürümü Ve Ben Bunu Yüksektemiyorum Forumda Biraz Dolaştığım da Sürümü 9.7 Olanlarla Karşılaştım Bu Nedir Ve Ben Nasıl Yükseltebilirim Neden Telefona Güncelleme Gelmiyor Bunları Açıklayabilir misiniz Çok Teşekkürler.
  11. Darkman52

Güncelleme Miui 9 8.1.18 geldi

Merhaba ben bu en son romu nasıl yukleyebilirim telefonu alalı daha 3 gün oldu rom konusunda az çok bilgim bulunuyor. Bana anlayabileceğim bi şekilde bir arkadaşım anlatabilirmi rica ediyorum. Teşekkürler MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt