darkange7 kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Dokunmatik ekran ve tuş takımı donması sorunu

Merhaba anakart arızalı dedi delta. Garanti kapsamı dışında kaldı çünkü metal olan arka kapak 6-7 ay önce masaya çarptığım için yamulmuştu. Yamuk kısım cihaza etki etmemişti aylarca kullandım sonradan dokunmatik problemi ortaya çıktı. Delta 1050 lira masrafı var dedi bende yaptırmaktan vazgeçtim...
  2. D

Yardım Authorization for Mi Cloud is revoked Sorunu

Merhaba; Bir süre Xiaomi Support ile mailleştik. En son verdiği cevap aşağıdaki gibi. I would like to inform you that once you revoke the account, mi cloud will be empty, if you wants to use mi account, please register again with new MI Account. Benim anladığım kadarıyla cloud hesabı...
  3. D

Teşekkürler görüşmek üzere :)
  4. D

account.xiaomi.com çalışıyor. Her şey normal o sayfada. Sadece bulut sistemi uçtu. Ben oradaki linke tıkladıktan sonra oldu. Verdiğiniz adrese mail attım. Garip bir sorun. O linki neden koymuşlar ki. Tek derdim, eski telefondan kalan yedekleri bir hamlede silmek istememdi. Komple bulutu sildi :)
  5. D

Ottomon yanıtın için teşekkür ederim. Telefonumda mi oturumunu kapattım. Bilgisayardan i.mi.com adresine girerek tekrar oturum açtım. Öncelikle dediğin doğrulama kodu gelmedi. Direk sayfa açıldı ve açılan sayfada "Authorization for Mi Cloud is revoked" yazıyor. (Ekran görüntüsü ekledim.)
  6. D

Merhaba; Mi5s kullanıyordum bozuldu Mi8 aldım. Önceki telefonun yedekleri yeni telefona gelsin istemedim ve i.mi.com üzerinde kendi bulut alanıma bağlıyken "revoke" isminde bir menüyü aktive ettim. Şimdi i.mi.com sayfasına girince ekteki görüntü çıkıyor. Telefonum mi cloud alanına yedek...
  7. D

Kimse yardımcı olmuyor ama kendi denemelerimi yazarak benzeri sorun yaşayan kişiler için en azından fayda sağlama istiyorum. Etkinlikleri Saklama fonksiyonunu aktif etmiştim hiç bir işe yaramadı. Donmalar devam ediyor ve telefonu kapatıp açmadan düzelmiyordu. Yanlışlıkla telefonun arka tarafına...
  8. D

Forumda okuduğum bir tavsiye ile Ayarlar Geliştirici Seçenekleri menüsünden Etkinlikleri Saklama menüsünü aktif ettim. Umarım sorunum çözülür. Garantiye göndermeye çekiniyorum hiç iyi şeyler okumadım Delta hakkında.
  9. D

Ortadaki parmak izi okuyucuya parmak izi tanımlıysa, kilitli olduğu sırada ışıklar sönerse telefon uyanabiliyor. Ama eğer parmak izi tanımlı değilse o tuş da işlevsiz kalıyor. Donanımsal bir sorun olsa dokunmatik ve alt takımdaki tuşlar komple işlevsiz kalmaz mı? Nasıl bir problem bu mantığım...
  10. D

Merhaba; Mi5s / 4gb modeli telefonumu Delta garantili olarak bir alışveriş sitesinden almıştım. Ortalama 1 buçuk yıl geçti. Cihaz son bir kaç gündür dokunmatik ekranda ve hemen altındaki 3'lü tuş takımında donma yapıyor. Sağdaki açma kapatma ve ses tuşları aktif durumda. Donma durumundan...
Üst Alt