code.harika kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Redmi Note 9s | Wifi 5GHz Kopma Sorunu

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Çözüm bulamadım.
  2. C

Yardım Ekran Görüntüsü Aldığımda Sarımtrak Oluyor

Merhaba, Aşağıda sarımtrak gözüken ekran görüntüsünü ve telefonu yeniden başlattıktan sonra düzelen normal ekran görüntüsü ekliyorum. Sadece karanlık mod açıktır. Okuma modu kapalıdır. Ekran renk ayarlarıyla hiç oynama yapmadım. Bu sorun artık beni çıldırtmaya başladı. Ekranda gözüken şeyi...
  3. C

Yardım Bluetooth ve WiFi Aynı Anda Kullanamıyorum

12 güncellemesini yaptıktan sonra sorun yaşamadım 2 saat boyunca. Muhtemelen sorun çözüldü gibi. :)
  4. C

Yardım Bluetooth ve WiFi Aynı Anda Kullanamıyorum

Merhaba arkadaşlar, Kurban bayramından biraz önce 9s modelini aldım. 128 gb hafıza ve 6gb ram olan modelini aldım. Hiçbir güncelleme yapmadım. Geldiği gibi kullanıyordum. mi band 4 bilekliğimde var. 1 sene oluyor alalı. Bundan önce iPhone 7 kullanıyordum ve hiçbir sorun yaşamadan güzelce...
  5. C

MIUI 12 Redmi Note 9s MIUİ 12 Geldi

dediğiniz gibi yaptım. Güncelleme gözüktü. İlginç bi durum. Normalde her gün kontrol etmeme rağmen gelmiyordu. Ard arda 3-4 kere kontrol ete basınca güncelleme indir çıktı :D
  6. C

Yardım iPhone'dan Xiaomi Geçtim, Mi Band 4 Düzgün Çalışmıyor

Onu'da yaptım hocam. Hatta MiFit uygulamasında veriler üyeliğime kayıt ediliyordu. Saati eşleştirirken sıfır ayarlı şekilde yaptım. Kendime göre tekrar optimize ettim. Bana mısın demiyor saat :D
  7. C

Yardım iPhone'dan Xiaomi Geçtim, Mi Band 4 Düzgün Çalışmıyor

Merhaba, iPhone 7 32 GB cihazını kullanırken Mi Band 4 cihazım sorunsuz güzelce çalışıyordu. 9s Modeline geçtim. Saate bildirimler ara ara geliyor. Her bildirim gelmiyor. Whatsapp bildirimleri şu şekilde geliyor. "2 sohbetten 3 mesaj" şeklinde. Telefonu odamda bırakayım. Markete gidip geleyim...
  8. C

Yardım MiBand 4 Şarjı Bitti. Şarja Taktım Ekran Gelmiyor Artık

Merhaba arkadaşlar, Saati alalı 7 ay oluyor. Hepsiburada dan almıştım. Dün öğle saatlerinde cihazımın şarjı bitmişti. İkindi gibi bilgisayarıma şarja taktım. Akşam üstü şarjı doldu ve çıkarıp bilekliğe yerleştireyim dedim. Şarjdan çıkarırken dokunmatik düğmeye bastım ekran gelmedi. Allah Allah...
  9. C

Yardım Mesajların Devamını Göstermiyor

ben 4-4'lük bir şey beklemiyorum tabii ki. Aynı saat android cihazlarda daha fazla karakter sınırlaması ile mesajları gösteriyor. IOS cihazlarda daha az gösteriyor. Bununla ilgili çözüm aramaktayım :)
  10. C

Merhaba. Oradan baktığımda da aynı maalesef.
  11. C

Merhaba arkadaşlar, Mi Band 4 cihaza sahibim. Telefona gelen SMS, Whatsapp gibi mesajlaşma uygulamalarından ve uygulamalardan gelen bildirimlerde ki yazıları saat tam olarak göstermiyor. Sadece belirli karakter sayısı kadar gösterip sonuna ...(üçnokta) koyuyor. Ben tamamının gözükmesini...
Üst Alt