Yardım Mesajların Devamını Göstermiyor

code.harika

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
iPhone7
Konular
5
Merhaba arkadaşlar,

Mi Band 4 cihaza sahibim. Telefona gelen SMS, Whatsapp gibi mesajlaşma uygulamalarından ve uygulamalardan gelen bildirimlerde ki yazıları saat tam olarak göstermiyor. Sadece belirli karakter sayısı kadar gösterip sonuna ...(üçnokta) koyuyor. Ben tamamının gözükmesini istiyorum. iPhone 7 cihaza sahibim. Konu ile ilgili bilgi sahibi kişiler yardımcı olursa çok memnun olurum.

Teşekkürler :)

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Merhaba arkadaşlar,

Mi Band 4 cihaza sahibim. Telefona gelen SMS, Whatsapp gibi mesajlaşma uygulamalarından ve uygulamalardan gelen bildirimlerde ki yazıları saat tam olarak göstermiyor. Sadece belirli karakter sayısı kadar gösterip sonuna ...(üçnokta) koyuyor. Ben tamamının gözükmesini istiyorum. iPhone 7 cihaza sahibim. Konu ile ilgili bilgi sahibi kişiler yardımcı olursa çok memnun olurum.

Teşekkürler :)

Bileklik menüsünden bildirimler kısmına geldiğinizde tamamını okuyabilirsiniz...

code.harika

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
iPhone7
Konular
5
Bileklik menüsünden bildirimler kısmına geldiğinizde tamamını okuyabilirsiniz...
Merhaba. Oradan baktığımda da aynı maalesef.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

muzun35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
iphone 7 128
Konular
0
Akıllı bileklikten fazla şeyler beklememek lazım karakter sınırlaması var halı ile :) akıllı saat alacaksınız

code.harika

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
iPhone7
Konular
5
Akıllı bileklikten fazla şeyler beklememek lazım karakter sınırlaması var halı ile :) akıllı saat alacaksınız
ben 4-4'lük bir şey beklemiyorum tabii ki. Aynı saat android cihazlarda daha fazla karakter sınırlaması ile mesajları gösteriyor. IOS cihazlarda daha az gösteriyor. Bununla ilgili çözüm aramaktayım :)

code.harika

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
iPhone7
Konular
5
Üst Alt