Yardım iPhone'dan Xiaomi Geçtim, Mi Band 4 Düzgün Çalışmıyor

code.harika

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
iPhone7
Konular
5
Merhaba,

iPhone 7 32 GB cihazını kullanırken Mi Band 4 cihazım sorunsuz güzelce çalışıyordu. 9s Modeline geçtim. Saate bildirimler ara ara geliyor. Her bildirim gelmiyor. Whatsapp bildirimleri şu şekilde geliyor.
"2 sohbetten 3 mesaj" şeklinde. Telefonu odamda bırakayım. Markete gidip geleyim. Tekrar otomatik saat ile bağlanmıyor. Cihazın bluetooth kapatıp tekrar açınca ve saati yeniden başlatınca bağlanıyor. ios kullanırken böyle sorunlar yoktu. Konu ile ilgili yardımcı olabilecek var mı ?

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Saati fabrika ayarlarına döndürün, mi fit uygulamasını da yeniden yükleyerek izinlerini bir kontrol edin isterseniz. Bir yerde minnak bir sorun olmuş olabilir.

Oyla:

code.harika

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
iPhone7
Konular
5
Saati fabrika ayarlarına döndürün, mi fit uygulamasını da yeniden yükleyerek izinlerini bir kontrol edin isterseniz. Bir yerde minnak bir sorun olmuş olabilir.
Onu'da yaptım hocam. Hatta MiFit uygulamasında veriler üyeliğime kayıt ediliyordu. Saati eşleştirirken sıfır ayarlı şekilde yaptım. Kendime göre tekrar optimize ettim. Bana mısın demiyor saat :D

Oyla:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Onu'da yaptım hocam. Hatta MiFit uygulamasında veriler üyeliğime kayıt ediliyordu. Saati eşleştirirken sıfır ayarlı şekilde yaptım. Kendime göre tekrar optimize ettim. Bana mısın demiyor saat :D
Çok garip ya ben farklı bir model kullanıyorum, aynı modelden cihaz ile sorunu yaşayıp da çözmüş olan olursa yardımcı olur umarım :) benim film bu kadar

Oyla:

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Bende iphone kullanırken amazfit bip almıştım çok iyi ve uyumlu çalışıyordu. Ne zaman xiaomi ye geçtim o eski performansı alamadım. Çünkü asıl bildirim sıkıntısı telefonda olduğu için bildirimler düzgün gitmiyor saat veya bilekliğe. İşte yazılım konusunda xiaomi kısaca böyle bir firma. Kendi ürünleri başka cihazlarda daha düzgün çalışıyor.

Oyla:
Üst Alt