Cmrtrgl kullanıcısının son içeriği

1. Cmrtrgl

Soru Redmi Note 11 Pro (viva) Root Nasıl Atılır. (Mtk işlemci)

android 12 endonezya 13.0.6.0 sürümünü bi önceki sürüm olan 13.0.5.0 romunun boot.img dosyasıyla rootlayabilir miyim. 2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Cmrtrgl

MIUI 13 Redmi Note 11 Pro 4G viva – Endonezya Kararlı V13.0.6.0.SGDIDXM

Bu 13.0.6.0 sürümünü bi önceki sürüm olan 13.0.5.0 romunun boot.img dosyasıyla rootlayabilir miyim. 2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Cmrtrgl

bu yöntemi biraz açarmısınız hocam
  4. Cmrtrgl

rootladıktan sonra yüklü gelen sistem uygulaması olan youtube u sildim telefon açılmıyor mi logosunda kalıyor
  5. Cmrtrgl

hocam bunu yaptığımda telefon açılış ekranında kalmıştı. android 12 tayvan romu kuruluydu. şuan şu anda a12 miui 13.0.5 endonezya romundayım yapsam yine aynı sonucu mu alırım acaba
  6. Cmrtrgl

Arkadaşlar xda forumunda bir arkadaş magisk ile yamalanan boot.img dosyasını bootloader üzerinden flashlayıp root attı. Ben aynısını deneyince telefon başlangıç ekranında kaldı.
  7. Cmrtrgl

Rom Redmi Note 11 Pro 4G (Viva)

Twrp nasıl kurdun
  8. Cmrtrgl

Yardım bootloader sorunu

arkadaşlar yukarda bahsettiğim ve hiçbiryerde çözümü olmayan 6x e çevrilip bootloaderi kilitlenen telefonun kilidini tekrar açabildim. imkansız değilmiş. aynı sorunu yaşayan olursa ulaşsın adımları anlatayım...
  9. Cmrtrgl

Yardım bootloader sorunu

test point ile edl moda alayım o kolay hocam, devamında ne yapmalıyım hangi yazılımla hangi yolu deneyeyim.
  10. Cmrtrgl

Yardım bootloader sorunu

ben daha önce cihazı kalıcı olarak 6x e çevirmiştim, bir sorundan dolayı stok 6x çin romunu yükledim ama mi flash uygulamasından alltaki seçeneği değiştirmeyi unuttum ve cihazın bootloaderi kilitlendi ve şu an hiç bir şekilde açamıyorum. cihaz çin romunda kaldı. bunu açmanın bir yolu var mı. 3...
  11. Cmrtrgl

Yardım Port Romlarda Portre ve Zil Sesi Sorunu

Son birkaç aydır redmi note 7 portu olan romları kullanıyorum yüzde doksan memnunum fakat telefon çalarken zil sesinin ağır çekim ve cızırtılı çalması sorunu canımı sıkıyor. Ayrıca neden bu port romların hiç birinde portre modu çalışmıyor varmı bi bilgisi olan.
  12. Cmrtrgl

Yardım MIUI 12 kamera sorunu

Kardeşim persist flaşladın mı geçişten sonra. Bide kamera dışında telefonun sensörleri çalışıyor mu MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Cmrtrgl

Soru Custom Rom Arb ye takılır mı?

Arkadaşlar ben miui 12 android 9 kullanıyorum telefonu kalıcı olarak mi 6x e çevirdim. Arb4 şuan telefon. 6x için olan android 10 custom romlardan birini yüklersem geri 9 a dönerken sorun yaşar mıyım. MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Cmrtrgl

MIUI 12 [Mi A2] Xiaomi EU Beta Rom MIUI 12- 20.5.21 [Pie]

Bugün güncelleme geldi kalıcı olarak 6x e çevirdiğim için ota üzerinden yaptım, bazı küçük hataları düzeltmişler. MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Cmrtrgl

Soru MIUI 12

6x e çevirip yükledim ben de a2 kullanıyorum kardeş, gerekli rehberleri konuya eklemiş zaten adam. MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt