Yardım bootloader sorunu

Cmrtrgl

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi a2
Konular
10
ben daha önce cihazı kalıcı olarak 6x e çevirmiştim, bir sorundan dolayı stok 6x çin romunu yükledim ama mi flash uygulamasından alltaki seçeneği değiştirmeyi unuttum ve cihazın bootloaderi kilitlendi ve şu an hiç bir şekilde açamıyorum. cihaz çin romunda kaldı. bunu açmanın bir yolu var mı. 3 gündür her yolu denedim fastboot mod ile fastboot oem unlock kodunu yazınca token verify failed hatası veriyor. mi unlock ile de olmuyor geliştirici seçeneklerinden oem kilit açmayı etkinleştiriyorum ama kilit açma durumunu açmaya çalışırken de device basic data failed diyor.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
ben daha önce cihazı kalıcı olarak 6x e çevirmiştim, bir sorundan dolayı stok 6x çin romunu yükledim ama mi flash uygulamasından alltaki seçeneği değiştirmeyi unuttum ve cihazın bootloaderi kilitlendi ve şu an hiç bir şekilde açamıyorum. cihaz çin romunda kaldı. bunu açmanın bir yolu var mı. 3 gündür her yolu denedim fastboot mod ile fastboot oem unlock kodunu yazınca token verify failed hatası veriyor. mi unlock ile de olmuyor geliştirici seçeneklerinden oem kilit açmayı etkinleştiriyorum ama kilit açma durumunu açmaya çalışırken de device basic data failed diyor.

Arb tetiklendimi ona bir bakabilir misiniz? Ki stok yüklediyseniz tahminen arb4 olmuştur

Bootloader açılmaz çünkü Xiaomi sunucularına göre böyle bir 6x satılmadı.

Aklıma gelenler, cihazın arka kapağını açıp testpoint ile bir deneme yapabilirsiniz. Yetkili hesap gibi algılayacaktır. Tabi bunu mi a2 iken denedim, 6x e çevirip böyle bişey denemedim. Olmama ihtimali de var.

Cmrtrgl

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi a2
Konular
10
test point ile edl moda alayım o kolay hocam, devamında ne yapmalıyım hangi yazılımla hangi yolu deneyeyim.

Cmrtrgl

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi a2
Konular
10
arkadaşlar yukarda bahsettiğim ve hiçbiryerde çözümü olmayan 6x e çevrilip bootloaderi kilitlenen telefonun kilidini tekrar açabildim. imkansız değilmiş. aynı sorunu yaşayan olursa ulaşsın adımları anlatayım...

Sanane589

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Davuy
Cihazım
Casper
Konular
12
arkadaşlar yukarda bahsettiğim ve hiçbiryerde çözümü olmayan 6x e çevrilip bootloaderi kilitlenen telefonun kilidini tekrar açabildim. imkansız değilmiş. aynı sorunu yaşayan olursa ulaşsın adımları anlatayım...
Merhaba ustam bende redmi note 9s var mi flash tool ile boyle bir hata aliyorum bunu yapmanin baska bir yolu yokmudur acaba.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt