cloude33 kullanıcısının son içeriği

1. cloude33

Yardım Redmi Not 12 Pro+ Cihazına Endonezya Rom Google Play protect sertifikası yok Hatası

RUBYPRO Böyle bir rom yok diye biliyorum. diğer türlü rom arıyorsan Redmi Note 12 Pro/Pro+/Discovery - Xiaomi Update bu adresten indirebilirsin
  2. cloude33

Yardım Mi 13 direnç

İşletim sistemi güvenliğiyle ilgili uyarıyı anlama Bir Android cihazı açtığınızda, cihaz, işletim sisteminin kullanımının güvenli olup olmadığı kontrol eder. Bu, kodun güvenilir bir kaynaktan geldiği, değiştirilmemiş veya bozulmamış olduğu anlamına gelir. İşletim sisteminizde sorun olması...
  3. cloude33

Yardım Redmi Not 12 Pro+ Cihazına Endonezya Rom Google Play protect sertifikası yok Hatası

Direnç ile kayıt yapıldıktan sonra imei sorunu yaşamazsınız.
  4. cloude33

Merhabalar Cihazın cmd den koduna baktığımda rubyplus gözüküyor ama xiaomi cihaz sorgulamaya ( https://www.mi.com/verify ) imei numarasını girdiğim de Redmi Note12 探索版 ( Kaşif Sürümü) discovery yazıyor. çin romu ve global romda da bu hatayı vermiyor. endonezya ve avrupa(EEA) romunda verdi...
  5. cloude33

Redmi Not 12 Pro+ (RubyPlus) Cihazına Endonezya Romunu Yükleyip Google Play protect sertifikası yok Hatası Alan Oldumu? Hatanın Çözümü için Önerisi olan varmıdır. MiflashTool ile temiz bir kurulum yaptım. Google telefon uygulamasından kurtulmak için ama bu sefer de Google Play protect...
  6. cloude33

MIUI 14 Redmi Note 12 Pro (5G) / Pro Plus (5G) / Discovery (5G) [ruby] Endonezya MIUI V14.0.2.0.TMOIDXM Android 13 Bağlantıları

Paylaşım için teşekkürler Redmi Not 12 Pro+ Cihazına Endonezya Romunu Yükleyip Google Play protect sertifikası yok Hatası Alan Oldumu? Hatanın Çözümü için Önerisi olan varmıdır.
  7. cloude33

MIUI 14 Redmi Note 12 Pro (5G) / Pro Plus (5G) / Discovery (5G) [ruby] Endonezya MIUI V14.0.2.0.TMOIDXM Android 13 Bağlantıları

https://forum.miuiturkiye.net/konu/miflash-tool-hatasi.29095/ Bu konuyu inceleyin sorunuza yardımcı olacaktır.
  8. cloude33

Soru Mi 11T Twrp

Bu TWRP Android 11 De çalışıyor bilgisi var ama yüklemeyin. Kararlı TWRP Mevcut değil
  9. cloude33

Yardım Mi 11 Lite Cihazım kamera ve parmak izi sorunu

Maalesef Bu Cihazda Parmak izi Arızası kronik sorun ve çözümü parmak izi okuyucuyu değiştirmek.
  10. cloude33

Soru Mi 11T Twrp

Şu An için bahsettiğiniz şekilde cihazın sıfırlanması mümkün değil. sıfırlanırsa cihaz nv data hatası verecek ve açılmayacak daha sonrasında açılsa dahi yeniden repair işlemi yapılmalı
  11. cloude33

Soru Xiaomi 11T'ye Ne Zaman MİUİ 14 Güncellemesi Gelir ?

Yanlız Miui 14 len beraber Android sürüm 13 Gelirse İmei işi Sıkıntılı olabilir. Çünkü Her sürümde Güvenliği Arttırıyorlar. Hatta Şu an olan sürümler için bile en son sürüm varsa Sürüm düşürüp işlem yapıldığını söylüyorlar.
  12. cloude33

Rom Mi11t stock rom nasıl kurulur

Çoğu Kullanıcı 12.5 3 Endonazya romu( https://bigota.d.miui.com/V12.5.3.0.RKWIDXM/agate_id_global_images_V12.5.3.0.RKWIDXM_20211214.0000.00_11.0_global_9fe3575317.tgz ) kurup şarj konusunda falan memnun olduğunu belirtmişler. Android sürüm 12 veya 11 Fark yaratmaz düzgün bir yükleme ile...
  13. cloude33

Yardım Plakalı 11T Sıfırlama

1) Cihaz plakalı eski haline döndürebilir miyim? - Evet döndüre Bilirsiniz ama cihaz nv data is corrupted hatasına düşer. Bu sebepten bilginiz yoksa işin ehli birine yaptırın. tavsiyem bootloder kilidini açma başvurusu yapıp cihazı kilit açık hale getirin her türlü ihtimale karşı sonra ne...
  14. cloude33

Rom Mi11t stock rom nasıl kurulur

https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-flash-update-sparse-crc-list-failed-hatasinin-cozumu.104238/ sorununuzun çözümü linkte kolay gelsin 1671312013 Yüklemeyi Düzgün yaparsanız sorun yaşamazsınız.
  15. cloude33

Yardım Xiaomi 11t modem dosyası var mi

Geçmiş olsun. tahminen yurt dışı cihaz ve imei değiştirilmiş. güncelleme aldığı içinde nv data hatasına düşmüş cihazı kendinizde düzeltebilirsiniz modem dosyası ile değil tabiiki. miflash ile sıfırdan yazılım yükleyerek. ama tavsiyem bilmiyorsanız uğraşmayın yazılımı çözseniz dahi imei için yine...
Üst Alt