clemenza01 kullanıcısının son içeriği

1. C

Soru twrp kurarken aldığım hata

Mİ MAX 2 NİN 3 GÜN ŞARJI GİTMESİ GEREKİRKEN 5 SAAT YA GİDİYOR YA GİTMİYOR Ve camı kaldırmış durumda baskı yapıyor gibi o yüzden böyle bi kanıya vardım
  2. C

Teşekkür ederim herkese yapmayı öğrendim epic rom u yapan escobar hocama teşekkür ederim sorunum geçmedi.Daha önce gören vardır muhakkak bataryam şişmiş dayanamadım açtım baktım çünki şarj dolunca kesiyor elektriği diye biliyordum sanırım gece şarja bırakıp yattığım için böyle sorun yaşadım...
  3. C

indiriyorum üstadım :) pek ümidim yok elimden geleni yapacağım yine yılmayacağım :) yardım isteyeceğim indiriyorum şuan üstat bu hale geldi minimal adc bende 64 bit işletim sistemi sorun ondan mı kaynaklanıyor tam anlayamadım
  4. C

abi internet te yapanlar böyle yapıyordu sen bana nasıl yapcağımı anlatırmısın terimlreden anlamıyorum tam anlamadım o yüzden :) epic rom yükleyeceğim :) bunu yapabilirsem inşallah daha öncede açmıştım batarya sorunu ile ilgili görmüşsündür
  5. C

skorpi hocam yaptım yine olmadı böyle hatalar genelde bana denk gelir sizin verdiğiniz ve internette olan 2 ayrı twrp ve adc dosyaları ile deniyorum hep aynı hatayı veriyor
  6. C

Arkadaşlar böyle bi hata alıyorum bir türlü yükleyemedim hem youtubede ki anlatıma göre hem burdakine göre ayrı ayrı dosyalar denedim hep bu hatayı veriyor acemiyim baka baka yapıyorum kilidi açdım onunla ilgili sorun yok teşekkür ederim
  7. C

Yardım Güncelleştirme de hata

sarj sorunu yaşadığim için başka uygulama indirdim ama kuramiyorum. miui_MIMAX2Global_8.1.18_f023bb8c66_7.1.zip
  8. C

Yardım Batarya Sorunu

9.5.4.0 sürümüne tekrardan nasıl alacağım hard reset attım yine yapamadım ?
  9. C

Yardım Batarya Sorunu

inşallah yapabilirim hiç anlamadım kilit açma ile ilgili bilgileri ama denemeye çalışacağım kilit açma meselesini anlamadım ben bir tek gerisini kurarım da
  10. C

Yardım Batarya Sorunu

2 kez root attım eski güncelleştirmeye getiremiyorum reset atıncada telefonu neden anlamadım ama hala devam ediyor 15 dk da %10 gidiyor eskiden %10 5 saat gidiyordu xaomi den iyice uzaklaştım yani telefonu yere vurup gdiip başka telefon alasım bile geliyor.Birde yardım edilecek birşey olunca...
  11. C

Yardım Batarya Sorunu

Üstat hangi uygulamanın kullanıldığını da atayım sorun değil ama telefon durdugu yerde 6 saatte %40 yiyor yani sorun var bi güncelleştirme gibi birşey yükledim 4 gün oldu ondan sonra daha kötü oldu ilk sürüm de çok gidiyordu şarjım.Ayrıca wifi ye de yan odaya geçince bağlantı tek diş kalıyor...
  12. C

Yardım Batarya Sorunu

Telefonum 3 Aylık,Aldığımda oyun oynadığım halde 2 gün şarjı gidiyordu en son 9.5.5.0 kararlıyı da indirdikten sonra su gibi gitmeye başladı şarjdan çekip bırakıyorum 7 saat uyuyorum kullanmadan %60 a düşüyor şarjım sebebsiz yere.Camım kırılmıştı alalade hızlı yaptırmak için verdim parayı...
Üst Alt