Soru twrp kurarken aldığım hata

clemenza01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Xaomi Mi Max
Konular
3
Arkadaşlar böyle bi hata alıyorum bir türlü yükleyemedim hem youtubede ki anlatıma göre hem burdakine göre ayrı ayrı dosyalar denedim hep bu hatayı veriyor acemiyim baka baka yapıyorum kilidi açdım onunla ilgili sorun yok teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    173,8 KB · Görüntüleme: 31

clemenza01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Xaomi Mi Max
Konular
3
Teşekkür ederim herkese yapmayı öğrendim epic rom u yapan escobar hocama teşekkür ederim sorunum geçmedi.Daha önce gören vardır muhakkak bataryam şişmiş dayanamadım açtım baktım çünki şarj dolunca kesiyor elektriği diye biliyordum sanırım gece şarja bırakıp yattığım için böyle sorun yaşadım sorun şu kafama takılan 2.5 aylık telefonun batarya sı nasıl şişer :)

Oyla:

Kraltes99

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Rn9s
Konular
22
Teşekkür ederim herkese yapmayı öğrendim epic rom u yapan escobar hocama teşekkür ederim sorunum geçmedi.Daha önce gören vardır muhakkak bataryam şişmiş dayanamadım açtım baktım çünki şarj dolunca kesiyor elektriği diye biliyordum sanırım gece şarja bırakıp yattığım için böyle sorun yaşadım sorun şu kafama takılan 2.5 aylık telefonun batarya sı nasıl şişer :)
Hocam şiştiğini nerden anladınız ?

Oyla:

clemenza01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Xaomi Mi Max
Konular
3
Hocam şiştiğini nerden anladınız ?

Mİ MAX 2 NİN 3 GÜN ŞARJI GİTMESİ GEREKİRKEN 5 SAAT YA GİDİYOR YA GİTMİYOR Ve camı kaldırmış durumda baskı yapıyor gibi o yüzden böyle bi kanıya vardım

Oyla:
Üst Alt