cebecios kullanıcısının son içeriği

1. C

Çözüldü note 4 ekran kararması ve servis işlemleri

iade prosedürüne uygundur raporu verilen xiaomi note 4 telefonum yerine note 4x teklif ettiler kabul ettim, telefon bugün elime ulaştı. telefonun servis sürecinde ve değişim sürecinde yardımlarından dolayı Delta Servis Delta Servis 1 Delta Servis 2 arkadaşlara teşekkür ederim. Cepport firmasıyla...
  2. C

cantara merhabalar; servis iade formu düzenleyip benim tarafıma ulaştırdı, cepport a ulaştım verdiğiniz numaradan, önce bir saat sonra muhasebeci gelecek toplantıda dediler bir saat sonra arayın dediler, sonra tekrar aradım bu sefer benimle görüşeceksiniz dedi Gülçin hanım diye biri ama elimize...
  3. C

Delta Servis teşekkür ederim, firmayla görüştüm ancak servisten rapor henüz elimize ulaşmadı dediler, oysa bana gönderildi rapor, oraya da gönderilmiş olması lazım, rapor iletildi mi acaba firmaya, bir aydır telefonsuzum :) biraz hızlandırma yapamaz mıyız bu konuda, yardımlarınız çok teşekkür...
  4. C

cantara teşekkürler ancak faturada mys dış ticaret yazıyor ve numarası 0212 511 24 23 . ben telefonu n11 üzerinden cepport adlı satıcıdan aldım, mys dış ticaret ile cepport aynı kurumlar mı emin olamadım.
  5. C

Merhabalar, ürünü satın aldığım mys dış ticaret firması (cepport) telefonlara cevap vermiyor, ben ürün değişimi istiyorum, yardımcı olabilirseniz cok sevinirim Delta Servis Delta Servis 1 Delta Servis 2
  6. C

merhabalar; 404775 form numarası ile telefonum işlem gördü, işlemlerin sonucunda ürün iade prosedürüne uygundur şeklinde teknik servis formu elime ulaştı. telefonun anlaşma gereği gereği serviste kalacağı da belirtilmiş... ben bundan sonra nasıl bir yol izleyeceğim, bu formu telefonu aldığım...
  7. C

Delta Servis 2 404775 form takip numarasıyla serviste bulunan telefonum hakkında yapılan işlemde; " Yapılan incelemeler sonucunda üründe kullanıcı hatası olmadığı ve arıza olduğu tespit edilmiştir.Ürün firma ile yapılan sözleşmeler gereği kutu ve aksesuarları ile birlikte servistedir. Ürün...
  8. C

Delta Servis 2 gerçekten çok ilgili, gerekli bilgilendirmeleri yaptı, inşallah sorunsuz bir şekilde telefonun onarımı tam olarak yapılıp elime ulaşır.
  9. C

teşekkür ediyorum ilginize, saat 5 gibi tekrar arayacağım demiştiniz ancak yoğunluktan unuttunuz sanırım,sanırım bu hafta yetişmeyecek benim telefon.
  10. C

özelden yazdım telefon numaramı ayrıca telefonum aktif durumda.
  11. C

merhabalar; aynı başlıkta başka bir konu vardı oraya da yazdım ama görülmedi sanırım, o yüzden yeni konu açtım xiaomi note 4 telefonumda ekran kararma sorunu oldu, delta servise gönderdim, 11 ağustosta kayıt açılmış ve 14 yada 15 ağustostan beri de onarım işlemleri devam ediyor diyor...
  12. C

Çözüldü Redmi Note 4 Ekran Kararma Sorunu

merhabalar; xiaomi note 4 telefonumda ekran kararma sorunu oldu, delta servise gönderdim, 11 ağustosta kayıt açılmış ve 14 yada 25 ağustostan beri de onarım işlemleri devam ediyor diyor, bayramdan önce gelir diye tahmin ediyordum ancak hala onarım işlemleri devam ediyor deniyor... telefonun...
Üst Alt