camgz kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Mi4 USB ve wi-fi internet paylaşımı

Mi4 telefonumdan USB ve wi-fi paylaşım seçeneği açık olduğu halde interneti ne başka telefona,PC ye,laptopa, tablet bilgisayar a aktaramıyorum.hicbir cihaz görmüyor.Yardimci olacak arkadaş var mi ?
  2. C

Sohbet Forumdaki 'Nick Name'inizin Anlamı/Açıklaması

CAMGZ=camgöz ün kısaltması Sevimli köpekbalığı türü ;)) Yıllardır kullanırım bu nicki.
  3. C

Yardım Xiaomi 20000 mAh (Versiyon 2) Quick Charge 3.0 Sorunu

Ürün orijinal mı? Bende internet üzerinden orijinal diye aldım çakma çıktı, iade ettim.taninmis bir markanın 15000 mah.aldim 10000 mah.çıktı.Garantiye yolladım yenisi geldi 7000 mah a dustuk.Maalesef elektronik şans işi,powerbank da yılbaşı büyük ikramiyesi gibi.
  4. C

Satış KORAY : mi6 siparişleri açtım. mi5s plus mi note2 ZTE zuk lenovo LeTV LeEco Samsung

SELDUMAN marka olma yolunda kararlı adımlarla ilerliyor.Kendisine geçen hafta kırılan mi4 ekranını yaptırdım muazzam bir işçiliği var ayrıca teşekkür ederim.İlerleyen zamanda bir telefon alma ihtimalim var kendisinden.Tanimadan alışveriş yapma güveni verdi bana.yolunuz açık olsun.
  5. C

Satış 2.4A Universal Micro USB Manyetik Mıknatıslı Şarj Kablosu

Hayirli kazançlar Kargo kim ait
  6. C

Soru çözüldü: Bildirim ışıkları

Ayarlar>ek ayarlar>bildirim ışığı
  7. C

Yardım Mi4 ekran satan varmı

Hocam ben iki kez ekran değiştirdin,en ufak bir şeyde kırıldı hepsi,takan telefoncu sarrj soketini koparttı,yenisini aldım,telefon zor şebekeyi çekiyor,ve çok yavaş şarj oluyor,son kere şansımı deneyecem,varsa irtibata nasıl gecerim,telefonu yollayayim bir baksinlar
  8. C

Satış Redmi note3/pro- mi5s temperli camlar

İyi ki sipariş verme misiz,tam bir hayal kırıklığı.Keske hıyar çıksaydı denebilecek bir durum.
  9. C

Miui Türkiye Buluşması

Ankara Ankara güzel Ankara, Seni görmek ister her bahtıkara.
  10. C

Satış Tamir, yedek parça, servis, NANO KAPLAMA, Cam değişimi

Xiaomi mi 4 ekran kırık fiyat alabilir miyim,ankaradayim.
  11. C

Alış Alınık Mı box

Arkadaşlar mi box veya android box arıyorum,varsa satan veya tavsiyede bulunacak.Saygilar
  12. C

Yardım İzin ver e tıklamıo bi türlü

GÜVENLİK>İZİNLER giriniz izin isteyen uygulamalari tıklayın bu kadar.
  13. C

Rehber Hepsiburada Mi 4 Güncelleme

Eyvallah ByAnroid ,sorunsuzca yükledik, Eline-emeğine sağlık.
  14. C

Yardım Mi4 hızlı şarj cihazı aldım yine dolmuyor.

Arka planda çalışan uygulama yoktur inşallah,
  15. C

Yardım Mi4 hızlı şarj cihazı aldım yine dolmuyor.

Tatile girince bendede aynı sorun vardı,gittigim köyde şebeke kaynaklı voltaj düşüklüğü varmış meğerse böyle bir durumda olabilir.
Üst Alt